TOP WASH - ZONE S.R.L.

TOP WASH - ZONE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41976989, Nr. Reg. Com. J2019003396298. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9531 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RUDULUI, NR.260, cod poștal 100306. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOP WASH - ZONE S.R.L.
CUI
41976989
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003396298
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RUDULUI, NR.260
Cod poștal
100306
Cod CAEN
9531
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, TOP WASH - ZONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 291.570 lei, un profit net de 99.230 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 31.250 lei2022 · Cifra de afaceri: 211.372 lei2023 · Cifra de afaceri: 359.467 lei2024 · Cifra de afaceri: 290.542 lei2025 · Cifra de afaceri: 291.570 lei2020 · Profit net: −16.043 lei2021 · Profit net: 10.282 lei2022 · Profit net: 38.582 lei2023 · Profit net: 10.502 lei2024 · Profit net: 116.660 lei2025 · Profit net: 99.230 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 31.250 lei20212022: 211.372 lei20222023: 359.467 lei359 mii20232024: 290.542 lei20242025: 291.570 lei292 mii2025
Profit net lei
2020: −16.043 lei−16 mii20202021: 10.282 lei20212022: 38.582 lei20222023: 10.502 lei20232024: 116.660 lei117 mii20242025: 99.230 lei99 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TOP WASH - ZONE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 291.570 lei în creștere față de 2024 99.230 lei în scădere față de 2024 595.887 lei în creștere față de 2024 204.366 lei 650.934 lei 259.413 lei 1
2024 290.542 lei în scădere față de 2023 116.660 lei în creștere față de 2023 489.452 lei în scădere față de 2023 261.053 lei 308.454 lei 160.183 lei 1
2023 359.467 lei în creștere față de 2022 10.502 lei în scădere față de 2022 526.802 lei în creștere față de 2022 366.111 lei 177.490 lei 43.523 lei 1 în creștere față de 2022
2022 211.372 lei în creștere față de 2021 38.582 lei în creștere față de 2021 436.750 lei în creștere față de 2021 342.799 lei 56.983 lei 33.021 lei 0
2021 31.250 lei 10.282 lei în creștere față de 2020 382.967 lei în creștere față de 2020 229.448 lei 43.572 lei −5.561 lei —
2020 — −16.043 lei 16.025 lei — 182 lei −15.843 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare