TOPLEŢ ENERGY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 22782242, Nr. Reg. Com. J11/1033/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3511 - Productia de energie electrica. Societatea a fost înființată la data de 21 noiembrie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, PŢA. SFÎNTU GHEORGHE, NR.1, cod poștal 325400. Societatea are activitatea suspendată din data de 6 aprilie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- TOPLEŢ ENERGY SRL
- CUI
- 22782242
- Stare
- Activitate suspendată din 6 aprilie 2023
- Nr. Registrul Comerțului
- J11/1033/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 21 noiembrie 2007
- Județ
- Caraș-Severin
- Sediul social
- JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, PŢA. SFÎNTU GHEORGHE, NR.1
- Cod poștal
- 325400
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 3511
- Domeniu de activitate
- Productia de energie electrica
Situații financiare
În 2025, TOPLEŢ ENERGY SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 4.190.392 lei | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 4.190.392 lei | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 4.190.392 lei | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 4.190.392 lei | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 4.190.392 lei | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2020 | — | −1.042 lei | 4.190.392 lei | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2019 | — | −1.042 lei în scădere față de 2018 | 4.190.392 lei în creștere față de 2018 | 5.319.163 lei | 70.781 lei | 1.147.537 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 4.189.292 lei | 5.319.163 lei | 70.723 lei | 1.148.579 lei | — |
| 2017 | — | −98 lei în creștere față de 2016 | 4.189.292 lei în creștere față de 2016 | 5.319.163 lei | 70.723 lei | 1.148.579 lei | — |
| 2016 | — | −3.601 lei | 4.189.194 lei | 5.319.163 lei | 70.723 lei | 1.148.677 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
