TOPO MOL CONS MAN S.R.L.

TOPO MOL CONS MAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 42287117, Nr. Reg. Com. J25/92/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. STREHAIA, STR. REPUBLICII, NR.140, CAMERA 1, cod poștal 225300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOPO MOL CONS MAN S.R.L.
CUI
42287117
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J25/92/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 februarie 2020
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, ORŞ. STREHAIA, STR. REPUBLICII, NR.140, CAMERA 1
Cod poștal
225300
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2024, TOPO MOL CONS MAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.500 lei, o pierdere netă de 58.406 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 211.300 lei2021 · Cifra de afaceri: 257.750 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 299.897 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.500 lei2020 · Profit net: 3.882 lei2021 · Profit net: 78.794 lei2022 · Profit net: −27.648 lei2023 · Profit net: 144.575 lei2024 · Profit net: −58.406 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 211.300 lei20202021: 257.750 lei20212022: 76.500 lei20222023: 299.897 lei300 mii20232024: 1.500 lei2 mii2024
Profit net lei
2020: 3.882 lei20202021: 78.794 lei20212022: −27.648 lei20222023: 144.575 lei145 mii20232024: −58.406 lei−58 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TOPO MOL CONS MAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.500 lei în scădere față de 2023 −58.406 lei în scădere față de 2023 4.582 lei în scădere față de 2023 — 145.979 lei 141.397 lei 1
2023 299.897 lei în creștere față de 2022 144.575 lei în creștere față de 2022 5.116 lei în creștere față de 2022 — 204.918 lei 199.802 lei 1 în scădere față de 2022
2022 76.500 lei în scădere față de 2021 −27.648 lei în scădere față de 2021 1.419 lei în scădere față de 2021 — 56.647 lei 55.228 lei 2 în scădere față de 2021
2021 257.750 lei în creștere față de 2020 78.794 lei în creștere față de 2020 19.663 lei în creștere față de 2020 — 102.539 lei 82.876 lei 3 în creștere față de 2020
2020 211.300 lei 3.882 lei 11.047 lei — 15.129 lei 4.082 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare