TORENAR S.R.L.

TORENAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 18568292, Nr. Reg. Com. J12/2201/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 10 aprilie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EPISCOP NICOLAE IVAN, NR.5-7, AP.1, cod poștal 400692. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TORENAR S.R.L.
CUI
18568292
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2201/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 aprilie 2006
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EPISCOP NICOLAE IVAN, NR.5-7, AP.1
Cod poștal
400692
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6810
Domeniu de activitate
Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, TORENAR S.R.L. a raportat un profit net de 77.733 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Profit net lei
2016: −17.952 lei'162017: −100.948 lei'172018: −8.196 lei'182019: −97.009 lei'192020: −83.807 lei'202021: −73.985 lei'212022: 21.902 lei'222023: −217.288 lei−217 mii'232024: −206.538 lei'242025: 77.733 lei78 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TORENAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 77.733 lei în creștere față de 2024 6.622.534 lei în scădere față de 2024 4.829.765 lei 190.139 lei −1.602.630 lei 1
2024 — −206.538 lei în creștere față de 2023 6.731.743 lei în creștere față de 2023 4.807.065 lei 244.314 lei −1.680.364 lei 1
2023 — −217.288 lei în scădere față de 2022 6.562.218 lei în scădere față de 2022 4.807.065 lei 281.327 lei −1.473.826 lei 1
2022 — 21.902 lei în creștere față de 2021 6.767.160 lei în creștere față de 2021 5.148.998 lei 361.625 lei −1.256.537 lei 1
2021 — −73.985 lei în creștere față de 2020 3.976.750 lei în creștere față de 2020 2.687.902 lei 10.409 lei −1.278.439 lei —
2020 — −83.807 lei în creștere față de 2019 3.913.045 lei în creștere față de 2019 2.687.902 lei 20.689 lei −1.204.454 lei —
2019 — −97.009 lei în scădere față de 2018 3.821.485 lei în creștere față de 2018 2.687.902 lei 12.916 lei −1.120.667 lei —
2018 — −8.196 lei în creștere față de 2017 3.729.789 lei în creștere față de 2017 2.687.902 lei 18.229 lei −1.023.658 lei —
2017 — −100.948 lei în scădere față de 2016 3.725.367 lei în creștere față de 2016 2.687.902 lei 22.004 lei −1.015.461 lei —
2016 — −17.952 lei 3.607.279 lei 2.687.902 lei 4.864 lei −914.513 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.