TOTAL TRANSILVANIA FATADE S.R.L.

TOTAL TRANSILVANIA FATADE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39561394, Nr. Reg. Com. J12/2863/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2512 - Fabricarea de usi si ferestre din metal. Societatea a fost înființată la data de 29 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ALBIEI, NR.2, cod poștal 400633. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOTAL TRANSILVANIA FATADE S.R.L.
CUI
39561394
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2863/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iunie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ALBIEI, NR.2
Cod poștal
400633
Cod CAEN
2512
Domeniu de activitate
Fabricarea de usi si ferestre din metal

Situații financiare

În 2025, TOTAL TRANSILVANIA FATADE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.359.541 lei, o pierdere netă de 147.665 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 179.349 lei2019 · Cifra de afaceri: 254.764 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.283.538 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.085.325 lei2022 · Cifra de afaceri: 991.821 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.886.274 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.427.890 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.359.541 lei2018 · Profit net: 35.479 lei2019 · Profit net: −361.403 lei2020 · Profit net: 23.621 lei2021 · Profit net: 12.559 lei2022 · Profit net: 13.164 lei2023 · Profit net: 48.178 lei2024 · Profit net: −574.000 lei2025 · Profit net: −147.665 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 179.349 lei'182019: 254.764 lei'192020: 1.283.538 lei'202021: 1.085.325 lei'212022: 991.821 lei'222023: 2.886.274 lei2,9 mil.'232024: 1.427.890 lei'242025: 2.359.541 lei2,4 mil.'25
Profit net lei
2018: 35.479 lei'182019: −361.403 lei'192020: 23.621 lei'202021: 12.559 lei'212022: 13.164 lei'222023: 48.178 lei48 mii'232024: −574.000 lei−574 mii'242025: −147.665 lei−148 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TOTAL TRANSILVANIA FATADE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.359.541 lei în creștere față de 2024 −147.665 lei în creștere față de 2024 1.352.039 lei în scădere față de 2024 5.882 lei 391.323 lei −949.751 lei 15 în creștere față de 2024
2024 1.427.890 lei în scădere față de 2023 −574.000 lei în scădere față de 2023 1.578.718 lei în scădere față de 2023 10.017 lei 761.694 lei −802.086 lei 10 în creștere față de 2023
2023 2.886.274 lei în creștere față de 2022 48.178 lei în creștere față de 2022 1.748.487 lei în creștere față de 2022 25.893 lei 1.489.529 lei −228.086 lei 9 în creștere față de 2022
2022 991.821 lei în scădere față de 2021 13.164 lei în creștere față de 2021 1.006.012 lei în creștere față de 2021 37.712 lei 688.075 lei −276.380 lei 8 în scădere față de 2021
2021 1.085.325 lei în scădere față de 2020 12.559 lei în scădere față de 2020 773.040 lei în scădere față de 2020 73.559 lei 408.796 lei −289.544 lei 10
2020 1.283.538 lei în creștere față de 2019 23.621 lei în creștere față de 2019 1.015.657 lei în creștere față de 2019 129.946 lei 582.318 lei −302.103 lei 10 în creștere față de 2019
2019 254.764 lei în creștere față de 2018 −361.403 lei în scădere față de 2018 571.887 lei în creștere față de 2018 170.895 lei 74.027 lei −325.724 lei 7 în creștere față de 2018
2018 179.349 lei 35.479 lei 98.657 lei — 134.336 lei 35.679 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare