TOTALMARC S.R.L.

TOTALMARC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38639827, Nr. Reg. Com. J12/6887/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REPUBLICII, NR.89. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOTALMARC S.R.L.
CUI
38639827
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/6887/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REPUBLICII, NR.89
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, TOTALMARC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 191.766 lei, un profit net de 8.614 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.711 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.946 lei2025 · Cifra de afaceri: 191.766 lei2018 · Profit net: −41.386 lei2019 · Profit net: −68.670 lei2020 · Profit net: −64.020 lei2021 · Profit net: −73.802 lei2022 · Profit net: −58.588 lei2023 · Profit net: −50.713 lei2024 · Profit net: −20.982 lei2025 · Profit net: 8.614 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei'182019: 5.000 lei'192020: 10.000 lei'202021: 0 lei'212022: 0 lei'222023: 44.711 lei'232024: 115.946 lei'242025: 191.766 lei192 mii'25
Profit net lei
2018: −41.386 lei'182019: −68.670 lei'192020: −64.020 lei'202021: −73.802 lei−74 mii'212022: −58.588 lei'222023: −50.713 lei'232024: −20.982 lei'242025: 8.614 lei9 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TOTALMARC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 191.766 lei în creștere față de 2024 8.614 lei în creștere față de 2024 401.910 lei în creștere față de 2024 303.815 lei 30.150 lei −62.881 lei 2
2024 115.946 lei în creștere față de 2023 −20.982 lei în creștere față de 2023 367.821 lei în creștere față de 2023 272.320 lei 19.364 lei −71.495 lei 2
2023 44.711 lei în creștere față de 2022 −50.713 lei în creștere față de 2022 167.677 lei în scădere față de 2022 105.316 lei 11.848 lei −50.513 lei 2
2022 0 lei −58.588 lei în creștere față de 2021 316.715 lei în creștere față de 2021 — 449 lei −316.266 lei 2
2021 0 lei în scădere față de 2020 −73.802 lei în scădere față de 2020 257.993 lei în creștere față de 2020 — 315 lei −257.678 lei —
2020 10.000 lei în creștere față de 2019 −64.020 lei în creștere față de 2019 184.385 lei în creștere față de 2019 — 10.509 lei −173.876 lei 2
2019 5.000 lei în creștere față de 2018 −68.670 lei în scădere față de 2018 110.185 lei în creștere față de 2018 — 329 lei −109.856 lei 2
2018 0 lei −41.386 lei 41.886 lei — 700 lei −41.186 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare