TOUCH LIGHTING S.R.L.

TOUCH LIGHTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44703517, Nr. Reg. Com. J2021013547403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 6 august 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, DRM CREŢEŞTILOR, NR.29, CAMERA 1, BL.1, SC.A, ET.3, AP.17, cod poștal 042183. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOUCH LIGHTING S.R.L.
CUI
44703517
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021013547403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, DRM CREŢEŞTILOR, NR.29, CAMERA 1, BL.1, SC.A, ET.3, AP.17
Cod poștal
042183
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2024, TOUCH LIGHTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 67.609 lei, un profit net de 18.140 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20212022202320242021 · Cifra de afaceri: 30.306 lei2022 · Cifra de afaceri: 97.722 lei2023 · Cifra de afaceri: 72.352 lei2024 · Cifra de afaceri: 67.609 lei2021 · Profit net: −44 lei2022 · Profit net: 7.932 lei2023 · Profit net: 7.220 lei2024 · Profit net: 18.140 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 30.306 lei20212022: 97.722 lei98 mii20222023: 72.352 lei20232024: 67.609 lei68 mii2024
Profit net lei
2021: −44 lei−4420212022: 7.932 lei20222023: 7.220 lei20232024: 18.140 lei18 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TOUCH LIGHTING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 67.609 lei în scădere față de 2023 18.140 lei în creștere față de 2023 10.190 lei în scădere față de 2023 12.312 lei 28.415 lei 31.343 lei —
2023 72.352 lei în scădere față de 2022 7.220 lei în scădere față de 2022 14.458 lei în creștere față de 2022 12.312 lei 14.621 lei 13.202 lei —
2022 97.722 lei în creștere față de 2021 7.932 lei în creștere față de 2021 7.576 lei în creștere față de 2021 — 15.531 lei 8.088 lei —
2021 30.306 lei −44 lei 4.808 lei 567 lei 4.197 lei −44 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare