TOURING EUROLINES SA

TOURING EUROLINES SA este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 19861737, Nr. Reg. Com. J2006020939409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6421 - Transportul energiei electrice. Societatea a fost înființată la data de 15 decembrie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR REÎNVIERII, NR.3-5, MEZANIN. CAMERA 18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TOURING EUROLINES SA
CUI
19861737
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2006020939409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înființării
15 decembrie 2006
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR REÎNVIERII, NR.3-5, MEZANIN. CAMERA 18
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6421
Domeniu de activitate
Transportul energiei electrice

Situații financiare

În 2025, TOURING EUROLINES SA a raportat o cifră de afaceri de 3.956.225 lei, un profit net de 1.029.996 lei și un număr mediu de 16 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 3.258.096 lei2017 · Cifra de afaceri: 5.012.424 lei2018 · Cifra de afaceri: 7.063.174 lei2019 · Cifra de afaceri: 8.149.745 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.945.383 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.254.289 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.535.960 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.172.695 lei2024 · Cifra de afaceri: 4.339.950 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.956.225 lei2016 · Profit net: 2.270.339 lei2017 · Profit net: 89.008 lei2018 · Profit net: 250.610 lei2019 · Profit net: 25.005.001 lei2020 · Profit net: 5.841.109 lei2021 · Profit net: 3.331.581 lei2022 · Profit net: 3.855.580 lei2023 · Profit net: 3.170.176 lei2024 · Profit net: 3.156.818 lei2025 · Profit net: 1.029.996 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 3.258.096 lei'162017: 5.012.424 lei'172018: 7.063.174 lei'182019: 8.149.745 lei8,1 mil.'192020: 3.945.383 lei'202021: 2.254.289 lei'212022: 3.535.960 lei'222023: 4.172.695 lei'232024: 4.339.950 lei'242025: 3.956.225 lei4,0 mil.'25
Profit net lei
2016: 2.270.339 lei'162017: 89.008 lei'172018: 250.610 lei'182019: 25.005.001 lei25,0 mil.'192020: 5.841.109 lei'202021: 3.331.581 lei'212022: 3.855.580 lei'222023: 3.170.176 lei'232024: 3.156.818 lei'242025: 1.029.996 lei1,0 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru TOURING EUROLINES SA
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.956.225 lei în scădere față de 2024 1.029.996 lei în scădere față de 2024 1.896.718 lei în creștere față de 2024 23.990.463 lei 19.059.445 lei 41.081.275 lei 16 în scădere față de 2024
2024 4.339.950 lei în creștere față de 2023 3.156.818 lei în scădere față de 2023 1.150.756 lei în creștere față de 2023 23.911.819 lei 18.882.934 lei 41.651.279 lei 17 în scădere față de 2023
2023 4.172.695 lei în creștere față de 2022 3.170.176 lei în scădere față de 2022 842.183 lei în scădere față de 2022 23.782.510 lei 16.460.535 lei 39.435.476 lei 19 în scădere față de 2022
2022 3.535.960 lei în creștere față de 2021 3.855.580 lei în creștere față de 2021 1.597.288 lei în creștere față de 2021 21.795.358 lei 15.997.949 lei 36.265.300 lei 20 în scădere față de 2021
2021 2.254.289 lei în scădere față de 2020 3.331.581 lei în scădere față de 2020 602.827 lei în scădere față de 2020 18.448.624 lei 16.183.427 lei 34.159.720 lei 22 în scădere față de 2020
2020 3.945.383 lei în scădere față de 2019 5.841.109 lei în scădere față de 2019 651.292 lei în scădere față de 2019 11.691.896 lei 20.278.114 lei 31.509.945 lei 28 în scădere față de 2019
2019 8.149.745 lei în creștere față de 2018 25.005.001 lei în creștere față de 2018 2.562.836 lei în creștere față de 2018 7.664.480 lei 21.663.872 lei 27.086.339 lei 55 în scădere față de 2018
2018 7.063.174 lei în creștere față de 2017 250.610 lei în creștere față de 2017 1.405.743 lei în creștere față de 2017 2.967.756 lei 3.981.777 lei 5.562.898 lei 56 în creștere față de 2017
2017 5.012.424 lei în creștere față de 2016 89.008 lei în scădere față de 2016 823.099 lei în creștere față de 2016 2.775.812 lei 3.983.389 lei 6.008.251 lei 43 în creștere față de 2016
2016 3.258.096 lei 2.270.339 lei 507.249 lei 1.795.984 lei 4.574.786 lei 5.919.243 lei 23

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.