TPA SOLUTION S.R.L.

TPA SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41924092, Nr. Reg. Com. J35/4286/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7711 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. STELELOR, NR.6, CAMERA 2, ET.4, AP.19. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TPA SOLUTION S.R.L.
CUI
41924092
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/4286/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. STELELOR, NR.6, CAMERA 2, ET.4, AP.19
Cod CAEN
7711
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, TPA SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 216.093 lei, un profit net de 216.668 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2019202020212023202420252019 · Cifra de afaceri: 10.205 lei2020 · Cifra de afaceri: 193.838 lei2021 · Cifra de afaceri: 247.652 lei2023 · Cifra de afaceri: 299.216 lei2024 · Cifra de afaceri: 250.293 lei2025 · Cifra de afaceri: 216.093 lei2019 · Profit net: 8.214 lei2020 · Profit net: 96.998 lei2021 · Profit net: 137.256 lei2023 · Profit net: 186.561 lei2024 · Profit net: 193.960 lei2025 · Profit net: 216.668 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 10.205 lei20192020: 193.838 lei20202021: 247.652 lei20212023: 299.216 lei299 mii20232024: 250.293 lei20242025: 216.093 lei216 mii2025
Profit net lei
2019: 8.214 lei20192020: 96.998 lei20202021: 137.256 lei20212023: 186.561 lei20232024: 193.960 lei20242025: 216.668 lei217 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TPA SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 216.093 lei în scădere față de 2024 216.668 lei în creștere față de 2024 52.820 lei în scădere față de 2024 2.583 lei 788.657 lei 738.420 lei 1
2024 250.293 lei în scădere față de 2023 193.960 lei în creștere față de 2023 84.467 lei în scădere față de 2023 3.583 lei 597.367 lei 516.483 lei 1
2023 299.216 lei în creștere față de 2021 186.561 lei în creștere față de 2021 94.671 lei în scădere față de 2021 1.152 lei 636.512 lei 542.993 lei 1
2021 247.652 lei în creștere față de 2020 137.256 lei în creștere față de 2020 185.661 lei în creștere față de 2020 35.348 lei 392.982 lei 242.669 lei 1
2020 193.838 lei în creștere față de 2019 96.998 lei în creștere față de 2019 8.516 lei în scădere față de 2019 52.912 lei 61.016 lei 105.412 lei 1
2019 10.205 lei 8.214 lei 42.907 lei 46.815 lei 4.506 lei 8.414 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare