TRAINING THE CHAMPIONS S.R.L.

TRAINING THE CHAMPIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40522925, Nr. Reg. Com. J2019001049404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NADA FLORILOR, NR.5, BL.5, SC.3, ET.5, AP.115, cod poștal 023602. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRAINING THE CHAMPIONS S.R.L.
CUI
40522925
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001049404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NADA FLORILOR, NR.5, BL.5, SC.3, ET.5, AP.115
Cod poștal
023602
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, TRAINING THE CHAMPIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 301.638 lei, o pierdere netă de 45.146 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 50.175 lei2020 · Cifra de afaceri: 43.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 52.186 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.945 lei2023 · Cifra de afaceri: 86.742 lei2024 · Cifra de afaceri: 161.379 lei2025 · Cifra de afaceri: 301.638 lei2019 · Profit net: 39.945 lei2020 · Profit net: 22.389 lei2021 · Profit net: 42.708 lei2022 · Profit net: 48.056 lei2023 · Profit net: 3.735 lei2024 · Profit net: 37.541 lei2025 · Profit net: −45.146 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 50.175 lei20192020: 43.700 lei20202021: 52.186 lei20212022: 57.945 lei20222023: 86.742 lei20232024: 161.379 lei20242025: 301.638 lei302 mii2025
Profit net lei
2019: 39.945 lei20192020: 22.389 lei20202021: 42.708 lei20212022: 48.056 lei48 mii20222023: 3.735 lei20232024: 37.541 lei20242025: −45.146 lei−45 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRAINING THE CHAMPIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 301.638 lei în creștere față de 2024 −45.146 lei în scădere față de 2024 74.308 lei în creștere față de 2024 3.621 lei 57.729 lei −12.958 lei 2 în creștere față de 2024
2024 161.379 lei în creștere față de 2023 37.541 lei în creștere față de 2023 2.676 lei în creștere față de 2023 0 lei 30.587 lei 43.188 lei 1 în creștere față de 2023
2023 86.742 lei în creștere față de 2022 3.735 lei în scădere față de 2022 2.664 lei în scădere față de 2022 0 lei 16.325 lei 16.517 lei 0
2022 57.945 lei în creștere față de 2021 48.056 lei în creștere față de 2021 4.384 lei în creștere față de 2021 — 52.022 lei 50.256 lei —
2021 52.186 lei în creștere față de 2020 42.708 lei în creștere față de 2020 2.334 lei în scădere față de 2020 0 lei 45.282 lei 42.948 lei 0
2020 43.700 lei în scădere față de 2019 22.389 lei în scădere față de 2019 3.423 lei în creștere față de 2019 0 lei 25.387 lei 22.640 lei 0
2019 50.175 lei 39.945 lei 2.097 lei 0 lei 38.664 lei 40.145 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare