TRANS FIA TMS S.R.L.

TRANS FIA TMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41148501, Nr. Reg. Com. J12/2121/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT COPĂCENI COM. SĂNDULEŞTI, COPĂCENI, NR.195, cod poștal 407501. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRANS FIA TMS S.R.L.
CUI
41148501
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2121/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT COPĂCENI COM. SĂNDULEŞTI, COPĂCENI, NR.195
Cod poștal
407501
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, TRANS FIA TMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 186.351 lei, o pierdere netă de 33.717 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 110.353 lei2021 · Cifra de afaceri: 271.762 lei2022 · Cifra de afaceri: 535.208 lei2023 · Cifra de afaceri: 466.389 lei2024 · Cifra de afaceri: 368.018 lei2025 · Cifra de afaceri: 186.351 lei2019 · Profit net: −2.773 lei2021 · Profit net: 7.161 lei2022 · Profit net: 4.016 lei2023 · Profit net: −84.664 lei2024 · Profit net: −90.188 lei2025 · Profit net: −33.717 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 110.353 lei20192021: 271.762 lei20212022: 535.208 lei535 mii20222023: 466.389 lei20232024: 368.018 lei20242025: 186.351 lei186 mii2025
Profit net lei
2019: −2.773 lei20192021: 7.161 lei7 mii20212022: 4.016 lei20222023: −84.664 lei20232024: −90.188 lei−90 mii20242025: −33.717 lei−34 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRANS FIA TMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 186.351 lei în scădere față de 2024 −33.717 lei în creștere față de 2024 196.525 lei în scădere față de 2024 — 9.167 lei −187.358 lei 1
2024 368.018 lei în scădere față de 2023 −90.188 lei în scădere față de 2023 230.546 lei în creștere față de 2023 15.599 lei 61.307 lei −153.640 lei 1
2023 466.389 lei în scădere față de 2022 −84.664 lei în scădere față de 2022 156.437 lei în creștere față de 2022 36.350 lei 56.635 lei −63.452 lei 1 în scădere față de 2022
2022 535.208 lei în creștere față de 2021 4.016 lei în scădere față de 2021 131.861 lei în creștere față de 2021 57.072 lei 96.001 lei 21.212 lei 2
2021 271.762 lei în creștere față de 2019 7.161 lei în creștere față de 2019 88.904 lei în creștere față de 2019 5.195 lei 100.905 lei 17.196 lei —
2019 110.353 lei −2.773 lei 18.351 lei 181 lei 15.597 lei −2.573 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare