TRANSILVANIA EDIL CONS S.R.L.

TRANSILVANIA EDIL CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 41751153, Nr. Reg. Com. J31/941/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0141 - Cresterea bovinelor de lapte. Societatea a fost înființată la data de 10 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT NUŞFALĂU COM. NUŞFALĂU, STR. PETŐFI SÁNDOR, NR.59, cod poștal 457260. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRANSILVANIA EDIL CONS S.R.L.
CUI
41751153
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/941/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 octombrie 2019
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT NUŞFALĂU COM. NUŞFALĂU, STR. PETŐFI SÁNDOR, NR.59
Cod poștal
457260
Cod CAEN
0141
Domeniu de activitate
Cresterea bovinelor de lapte

Situații financiare

În 2025, TRANSILVANIA EDIL CONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 294.543 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Profit net lei
2019: −4.616 lei20192020: −82.107 lei20202021: −127.597 lei20212022: −81.960 lei20222023: −198.717 lei20232024: −249.306 lei20242025: −294.543 lei−295 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRANSILVANIA EDIL CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −294.543 lei în scădere față de 2024 1.058.669 lei în creștere față de 2024 1.765 lei 18.257 lei −1.038.647 lei 5
2024 — −249.306 lei în scădere față de 2023 757.273 lei în creștere față de 2023 2.942 lei 10.228 lei −744.103 lei 5
2023 — −198.717 lei în scădere față de 2022 541.244 lei în creștere față de 2022 — 46.447 lei −494.797 lei 5 în creștere față de 2022
2022 — −81.960 lei în creștere față de 2021 346.041 lei în creștere față de 2021 — 49.961 lei −296.080 lei 2
2021 — −127.597 lei în scădere față de 2020 242.739 lei în creștere față de 2020 — 28.619 lei −214.120 lei 2 în scădere față de 2020
2020 — −82.107 lei în scădere față de 2019 86.990 lei în creștere față de 2019 — 467 lei −86.523 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −4.616 lei 4.616 lei — 200 lei −4.416 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare