TRANSILVANIA ROOF CENTER S.A.

TRANSILVANIA ROOF CENTER S.A. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38647056, Nr. Reg. Com. J12/6910/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4391 - Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii. Societatea a fost înființată la data de 29 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CĂPUŞU MARE COM. CĂPUŞU MARE, CĂPUŞU MARE, NR.310, cod poștal 407145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRANSILVANIA ROOF CENTER S.A.
CUI
38647056
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/6910/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înființării
29 decembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CĂPUŞU MARE COM. CĂPUŞU MARE, CĂPUŞU MARE, NR.310
Cod poștal
407145
Cod CAEN
4391
Domeniu de activitate
Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii

Situații financiare

În 2023, TRANSILVANIA ROOF CENTER S.A. a raportat o cifră de afaceri de 3.582.289 lei, o pierdere netă de 1.204.981 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.20172018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 1.173.581 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.311.910 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.636.944 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.721.551 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.683.693 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.582.289 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 4.962 lei2019 · Profit net: 5.769 lei2020 · Profit net: 4.672 lei2021 · Profit net: −748.133 lei2022 · Profit net: −1.471.297 lei2023 · Profit net: −1.204.981 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.173.581 lei20182019: 2.311.910 lei20192020: 3.636.944 lei20202021: 5.721.551 lei20212022: 8.683.693 lei8,7 mil.20222023: 3.582.289 lei3,6 mil.2023
Profit net lei
2017: 0 lei20172018: 4.962 lei20182019: 5.769 lei6 mii20192020: 4.672 lei20202021: −748.133 lei20212022: −1.471.297 lei−1,5 mil.20222023: −1.204.981 lei−1,2 mil.2023
Indicatori financiari pe ani pentru TRANSILVANIA ROOF CENTER S.A.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 3.582.289 lei în scădere față de 2022 −1.204.981 lei în creștere față de 2022 3.382.939 lei în creștere față de 2022 42.217 lei 1.407.634 lei −1.932.861 lei 8 în scădere față de 2022
2022 8.683.693 lei în creștere față de 2021 −1.471.297 lei în scădere față de 2021 2.883.543 lei în creștere față de 2021 70.263 lei 2.108.798 lei −704.083 lei 12 în creștere față de 2021
2021 5.721.551 lei în creștere față de 2020 −748.133 lei în scădere față de 2020 2.302.617 lei în creștere față de 2020 69.626 lei 2.000.037 lei −232.717 lei 6 în creștere față de 2020
2020 3.636.944 lei în creștere față de 2019 4.672 lei în scădere față de 2019 1.121.876 lei în creștere față de 2019 80.206 lei 1.057.972 lei 16.402 lei 3 în creștere față de 2019
2019 2.311.910 lei în creștere față de 2018 5.769 lei în creștere față de 2018 781.858 lei în creștere față de 2018 96.247 lei 697.163 lei 11.731 lei 2 în scădere față de 2018
2018 1.173.581 lei 4.962 lei în creștere față de 2017 202.156 lei în creștere față de 2017 — 207.446 lei 5.962 lei 3
2017 — 0 lei 0 lei — 1.000 lei 1.000 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare