TRANSPORT PUBLIC URBAN BECLEAN S.R.L.

TRANSPORT PUBLIC URBAN BECLEAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 41144445. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4931 - Transporturi urbane, suburbane si metropolitane de calatori. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. LIVIU REBREANU, NR.22/B, cod poștal 425100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRANSPORT PUBLIC URBAN BECLEAN S.R.L.
CUI
41144445
Stare
În funcțiune
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. LIVIU REBREANU, NR.22/B
Cod poștal
425100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4931
Domeniu de activitate
Transporturi urbane, suburbane si metropolitane de calatori

Situații financiare

În 2025, TRANSPORT PUBLIC URBAN BECLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.284.298 lei, un profit net de 22.589 lei și un număr mediu de 13 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 436.688 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.188.169 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.157.542 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.244.766 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.284.298 lei2020 · Profit net: −460 lei2021 · Profit net: −659 lei2022 · Profit net: 75.396 lei2023 · Profit net: 22.978 lei2024 · Profit net: 22.997 lei2025 · Profit net: 22.589 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 436.688 lei20212022: 1.188.169 lei20222023: 1.157.542 lei20232024: 1.244.766 lei20242025: 1.284.298 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2020: −460 lei20202021: −659 lei−65920212022: 75.396 lei75 mii20222023: 22.978 lei20232024: 22.997 lei20242025: 22.589 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRANSPORT PUBLIC URBAN BECLEAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.284.298 lei în creștere față de 2024 22.589 lei în scădere față de 2024 102.574 lei în creștere față de 2024 3.041 lei 251.374 lei 151.841 lei 13 în scădere față de 2024
2024 1.244.766 lei în creștere față de 2023 22.997 lei în creștere față de 2023 85.916 lei în creștere față de 2023 3.661 lei 211.507 lei 129.252 lei 14 în creștere față de 2023
2023 1.157.542 lei în scădere față de 2022 22.978 lei în scădere față de 2022 75.800 lei în scădere față de 2022 3.807 lei 178.248 lei 106.255 lei 13
2022 1.188.169 lei în creștere față de 2021 75.396 lei în creștere față de 2021 98.131 lei în creștere față de 2021 21.028 lei 160.380 lei 83.277 lei 13 în creștere față de 2021
2021 436.688 lei −659 lei în scădere față de 2020 65.249 lei în creștere față de 2020 44.224 lei 28.906 lei 7.881 lei 10
2020 — −460 lei 1.000 lei — 9.540 lei 8.540 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare