TRAUMACLINIC S.R.L.

TRAUMACLINIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 41932036, Nr. Reg. Com. J2019001865332. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 21 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. TERASEI, NR.2A, cod poștal 725100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRAUMACLINIC S.R.L.
CUI
41932036
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001865332
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 noiembrie 2019
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. TERASEI, NR.2A
Cod poștal
725100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, TRAUMACLINIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.501 lei, o pierdere netă de 25.619 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 17.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.501 lei2021 · Profit net: −21.644 lei2022 · Profit net: −29.655 lei2023 · Profit net: −28.801 lei2024 · Profit net: −29.336 lei2025 · Profit net: −25.619 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.000 lei20212022: 17.000 lei20222023: 15.700 lei20232024: 17.000 lei20242025: 17.501 lei18 mii2025
Profit net lei
2021: −21.644 lei20212022: −29.655 lei−30 mii20222023: −28.801 lei20232024: −29.336 lei20242025: −25.619 lei−26 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRAUMACLINIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.501 lei în creștere față de 2024 −25.619 lei în creștere față de 2024 152.322 lei în scădere față de 2024 7.266 lei 10.201 lei −134.855 lei —
2024 17.000 lei în creștere față de 2023 −29.336 lei în scădere față de 2023 152.323 lei în scădere față de 2023 36.329 lei 6.758 lei −109.236 lei —
2023 15.700 lei în scădere față de 2022 −28.801 lei în creștere față de 2022 153.555 lei în creștere față de 2022 65.391 lei 8.263 lei −79.901 lei —
2022 17.000 lei în creștere față de 2021 −29.655 lei în scădere față de 2021 149.076 lei în creștere față de 2021 94.454 lei 3.523 lei −51.099 lei —
2021 4.000 lei −21.644 lei 147.803 lei 123.517 lei 2.842 lei −21.444 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare