TREND BUILDINGS S.R.L.

TREND BUILDINGS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 42839548, Nr. Reg. Com. J2020000852025. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 28 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. TRIBUNUL CORCHEŞ, NR.2D, cod poștal 310485. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TREND BUILDINGS S.R.L.
CUI
42839548
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000852025
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iulie 2020
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. TRIBUNUL CORCHEŞ, NR.2D
Cod poștal
310485
Cod CAEN
6812
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii electrice

Situații financiare

În 2025, TREND BUILDINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.633.440 lei, un profit net de 520.499 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.738.683 lei2022 · Cifra de afaceri: 9.969.610 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.475.794 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.710.064 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.633.440 lei2020 · Profit net: 716 lei2021 · Profit net: 1.514.393 lei2022 · Profit net: 1.498.613 lei2023 · Profit net: 1.647.868 lei2024 · Profit net: 148.799 lei2025 · Profit net: 520.499 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.738.683 lei20212022: 9.969.610 lei20222023: 11.475.794 lei11,5 mil.20232024: 6.710.064 lei20242025: 1.633.440 lei1,6 mil.2025
Profit net lei
2020: 716 lei20202021: 1.514.393 lei20212022: 1.498.613 lei20222023: 1.647.868 lei1,6 mil.20232024: 148.799 lei20242025: 520.499 lei520 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TREND BUILDINGS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.633.440 lei în scădere față de 2024 520.499 lei în creștere față de 2024 14.653.582 lei în scădere față de 2024 12.278.281 lei 6.198.190 lei 3.822.889 lei 1
2024 6.710.064 lei în scădere față de 2023 148.799 lei în scădere față de 2023 16.482.848 lei în scădere față de 2023 12.279.319 lei 7.505.918 lei 3.302.389 lei 1
2023 11.475.794 lei în creștere față de 2022 1.647.868 lei în creștere față de 2022 20.368.086 lei în scădere față de 2022 12.280.358 lei 11.241.318 lei 3.153.590 lei 1
2022 9.969.610 lei în creștere față de 2021 1.498.613 lei în scădere față de 2021 25.580.644 lei în creștere față de 2021 14.260.996 lei 12.825.370 lei 1.505.722 lei 1
2021 4.738.683 lei 1.514.393 lei în creștere față de 2020 11.430.189 lei în creștere față de 2020 1.979.600 lei 9.466.698 lei 16.109 lei 1
2020 — 716 lei 4.514.928 lei 1.366.991 lei 3.149.653 lei 1.716 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare