TREND PERFORMANCE MANAGEMENT S.R.L.

TREND PERFORMANCE MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42673703, Nr. Reg. Com. J2020006874407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR DÂMBOVIŢA, NR.21A, CAMERA 2, ET.3, AP.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TREND PERFORMANCE MANAGEMENT S.R.L.
CUI
42673703
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020006874407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR DÂMBOVIŢA, NR.21A, CAMERA 2, ET.3, AP.11
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, TREND PERFORMANCE MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 711.595 lei, un profit net de 606.299 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 200.047 lei2021 · Cifra de afaceri: 269.743 lei2022 · Cifra de afaceri: 260.700 lei2023 · Cifra de afaceri: 249.959 lei2024 · Cifra de afaceri: 282.416 lei2025 · Cifra de afaceri: 711.595 lei2020 · Profit net: 168.386 lei2021 · Profit net: 183.270 lei2022 · Profit net: 164.910 lei2023 · Profit net: 133.963 lei2024 · Profit net: 138.260 lei2025 · Profit net: 606.299 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 200.047 lei20202021: 269.743 lei20212022: 260.700 lei20222023: 249.959 lei20232024: 282.416 lei20242025: 711.595 lei712 mii2025
Profit net lei
2020: 168.386 lei20202021: 183.270 lei20212022: 164.910 lei20222023: 133.963 lei20232024: 138.260 lei20242025: 606.299 lei606 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TREND PERFORMANCE MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 711.595 lei în creștere față de 2024 606.299 lei în creștere față de 2024 200.516 lei în creștere față de 2024 336.793 lei 495.424 lei 606.799 lei 1
2024 282.416 lei în creștere față de 2023 138.260 lei în creștere față de 2023 157.053 lei în creștere față de 2023 248.055 lei 155.403 lei 138.500 lei 1
2023 249.959 lei în scădere față de 2022 133.963 lei în scădere față de 2022 50.357 lei în creștere față de 2022 7.710 lei 176.850 lei 134.203 lei 1
2022 260.700 lei în scădere față de 2021 164.910 lei în scădere față de 2021 4.471 lei în scădere față de 2021 2.230 lei 167.391 lei 165.150 lei 1
2021 269.743 lei în creștere față de 2020 183.270 lei în creștere față de 2020 4.472 lei în creștere față de 2020 — 187.982 lei 183.510 lei 1
2020 200.047 lei 168.386 lei 3.952 lei — 172.538 lei 168.586 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare