TRENDEST INSIGHT S.R.L.

TRENDEST INSIGHT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41699837, Nr. Reg. Com. J2022003451227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. SĂRĂRIE, NR.6, BIROUL 9. LA CABINET AVOCAT BARBU G. MARIA IRENA, ET.1, cod poștal 700452. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRENDEST INSIGHT S.R.L.
CUI
41699837
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022003451227
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. SĂRĂRIE, NR.6, BIROUL 9. LA CABINET AVOCAT BARBU G. MARIA IRENA, ET.1
Cod poștal
700452
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, TRENDEST INSIGHT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.173.500 lei, un profit net de 8.532 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 2.033 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.256.478 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.519.157 lei2024 · Cifra de afaceri: 953.405 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.173.500 lei2021 · Profit net: −2.668 lei2022 · Profit net: 2.990.033 lei2023 · Profit net: 1.177.677 lei2024 · Profit net: 125.829 lei2025 · Profit net: 8.532 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.033 lei20212022: 3.256.478 lei3,3 mil.20222023: 1.519.157 lei20232024: 953.405 lei20242025: 1.173.500 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2021: −2.668 lei−3 mii20212022: 2.990.033 lei3,0 mil.20222023: 1.177.677 lei20232024: 125.829 lei20242025: 8.532 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRENDEST INSIGHT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.173.500 lei în creștere față de 2024 8.532 lei în scădere față de 2024 186.414 lei în creștere față de 2024 373.814 lei 180.049 lei 367.449 lei 1
2024 953.405 lei în scădere față de 2023 125.829 lei în scădere față de 2023 9.106 lei în creștere față de 2023 415.755 lei 235.124 lei 641.773 lei 1
2023 1.519.157 lei în scădere față de 2022 1.177.677 lei în scădere față de 2022 5.088 lei în scădere față de 2022 594.954 lei 714.052 lei 1.303.918 lei 1
2022 3.256.478 lei în creștere față de 2021 2.990.033 lei în creștere față de 2021 88.403 lei în creștere față de 2021 160.100 lei 2.910.315 lei 2.982.012 lei 1
2021 2.033 lei −2.668 lei 10.363 lei — 2.343 lei −8.020 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare