TRES FACTORY SRL

TRES FACTORY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 17408439, Nr. Reg. Com. J2005000617038. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. TĂBĂCĂRIEI, NR.15A, cod poștal 117141. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRES FACTORY SRL
CUI
17408439
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2005000617038
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2005
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. TĂBĂCĂRIEI, NR.15A
Cod poștal
117141
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, TRES FACTORY SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.643.746 lei, un profit net de 552.700 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 3.364.866 lei2017 · Cifra de afaceri: 3.719.081 lei2018 · Cifra de afaceri: 3.734.629 lei2019 · Cifra de afaceri: 4.098.015 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.213.048 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.730.394 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.893.853 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.444.416 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.112.961 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.643.746 lei2016 · Profit net: 1.189.313 lei2017 · Profit net: 1.419.908 lei2018 · Profit net: 1.917.761 lei2019 · Profit net: 2.230.925 lei2020 · Profit net: 2.300.135 lei2021 · Profit net: 2.701.280 lei2022 · Profit net: 2.495.522 lei2023 · Profit net: 760.359 lei2024 · Profit net: 295.909 lei2025 · Profit net: 552.700 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 3.364.866 lei'162017: 3.719.081 lei'172018: 3.734.629 lei'182019: 4.098.015 lei'192020: 4.213.048 lei'202021: 4.730.394 lei'212022: 4.893.853 lei4,9 mil.'222023: 2.444.416 lei'232024: 2.112.961 lei'242025: 2.643.746 lei2,6 mil.'25
Profit net lei
2016: 1.189.313 lei'162017: 1.419.908 lei'172018: 1.917.761 lei'182019: 2.230.925 lei'192020: 2.300.135 lei'202021: 2.701.280 lei2,7 mil.'212022: 2.495.522 lei'222023: 760.359 lei'232024: 295.909 lei'242025: 552.700 lei553 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TRES FACTORY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.643.746 lei în creștere față de 2024 552.700 lei în creștere față de 2024 1.820.641 lei în creștere față de 2024 1.100.088 lei 1.084.434 lei 363.881 lei 7 în creștere față de 2024
2024 2.112.961 lei în scădere față de 2023 295.909 lei în scădere față de 2023 1.288.296 lei în scădere față de 2023 1.134.315 lei 517.862 lei 363.881 lei 6 în scădere față de 2023
2023 2.444.416 lei în scădere față de 2022 760.359 lei în scădere față de 2022 1.537.798 lei în scădere față de 2022 1.256.718 lei 644.961 lei 363.881 lei 8 în scădere față de 2022
2022 4.893.853 lei în creștere față de 2021 2.495.522 lei în scădere față de 2021 2.932.644 lei în creștere față de 2021 887.912 lei 2.408.613 lei 363.881 lei 17
2021 4.730.394 lei în creștere față de 2020 2.701.280 lei în creștere față de 2020 2.888.575 lei în creștere față de 2020 712.704 lei 2.539.752 lei 363.881 lei 17
2020 4.213.048 lei în creștere față de 2019 2.300.135 lei în creștere față de 2019 2.508.888 lei în scădere față de 2019 709.514 lei 2.163.255 lei 363.881 lei 17 în creștere față de 2019
2019 4.098.015 lei în creștere față de 2018 2.230.925 lei în creștere față de 2018 2.511.584 lei în creștere față de 2018 845.950 lei 2.029.515 lei 363.881 lei 16 în scădere față de 2018
2018 3.734.629 lei în creștere față de 2017 1.917.761 lei în creștere față de 2017 2.245.155 lei în creștere față de 2017 967.840 lei 1.641.196 lei 363.881 lei 17 în scădere față de 2017
2017 3.719.081 lei în creștere față de 2016 1.419.908 lei în creștere față de 2016 1.880.466 lei în creștere față de 2016 1.135.049 lei 1.109.298 lei 363.881 lei 18
2016 3.364.866 lei 1.189.313 lei 1.252.493 lei 1.020.267 lei 954.037 lei 721.811 lei 18

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.