TRIDIMENSIONAL IT S.R.L.

TRIDIMENSIONAL IT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 41627342, Nr. Reg. Com. J21/615/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6209 - Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. UNIRII, BL.U18, SC.A, ET.4, AP.18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRIDIMENSIONAL IT S.R.L.
CUI
41627342
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/615/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, BLD. UNIRII, BL.U18, SC.A, ET.4, AP.18
Cod CAEN
6209
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2025, TRIDIMENSIONAL IT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.239 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 56.235 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.850 lei2022 · Cifra de afaceri: 34.450 lei2023 · Cifra de afaceri: 19.200 lei2024 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2019 · Profit net: −745 lei2020 · Profit net: 50.809 lei2021 · Profit net: −32.402 lei2022 · Profit net: 2.670 lei2023 · Profit net: −9.889 lei2024 · Profit net: 7.138 lei2025 · Profit net: −3.239 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 56.235 lei56 mii20202021: 3.850 lei20212022: 34.450 lei20222023: 19.200 lei20232024: 12.000 lei12 mii2024
Profit net lei
2019: −745 lei20192020: 50.809 lei51 mii20202021: −32.402 lei−32 mii20212022: 2.670 lei20222023: −9.889 lei20232024: 7.138 lei20242025: −3.239 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRIDIMENSIONAL IT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −3.239 lei în scădere față de 2024 2.063 lei în creștere față de 2024 — 16.458 lei 14.395 lei —
2024 12.000 lei în scădere față de 2023 7.138 lei în creștere față de 2023 1.140 lei în scădere față de 2023 — 18.774 lei 17.634 lei —
2023 19.200 lei în scădere față de 2022 −9.889 lei în scădere față de 2022 3.877 lei în scădere față de 2022 — 14.520 lei 10.643 lei —
2022 34.450 lei în creștere față de 2021 2.670 lei în creștere față de 2021 16.125 lei în scădere față de 2021 27.326 lei 9.331 lei 20.532 lei —
2021 3.850 lei în scădere față de 2020 −32.402 lei în scădere față de 2020 48.928 lei în creștere față de 2020 63.433 lei 4.340 lei 17.863 lei 1 în scădere față de 2020
2020 56.235 lei 50.809 lei în creștere față de 2019 25.257 lei în creștere față de 2019 113.543 lei 37.567 lei 50.264 lei 2
2019 — −745 lei 1.701 lei 110 lei 112.508 lei −545 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare