TRIUMPH TAXI S.R.L.

Radiată din 1 iulie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

TRIUMPH TAXI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41109774, Nr. Reg. Com. J12/2012/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4932 - Transporturi cu taxiuri. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PLOPILOR, NR.75, AP.79, cod poștal 400383. Societatea este radiată din data de 1 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRIUMPH TAXI S.R.L.
CUI
41109774
Stare
Radiată din 1 iulie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/2012/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PLOPILOR, NR.75, AP.79
Cod poștal
400383
Cod CAEN
4932
Domeniu de activitate
Transporturi cu taxiuri

Situații financiare

În 2024, TRIUMPH TAXI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.831 lei, un profit net de 2.029 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 14.807 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.608 lei2021 · Cifra de afaceri: 22.221 lei2022 · Cifra de afaceri: 27.560 lei2023 · Cifra de afaceri: 85.615 lei2024 · Cifra de afaceri: 12.831 lei2019 · Profit net: 305 lei2020 · Profit net: −157 lei2021 · Profit net: −95 lei2022 · Profit net: 4.469 lei2023 · Profit net: 24.865 lei2024 · Profit net: 2.029 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 14.807 lei20192020: 17.608 lei20202021: 22.221 lei20212022: 27.560 lei20222023: 85.615 lei86 mii20232024: 12.831 lei13 mii2024
Profit net lei
2019: 305 lei20192020: −157 lei−15720202021: −95 lei20212022: 4.469 lei20222023: 24.865 lei25 mii20232024: 2.029 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TRIUMPH TAXI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 12.831 lei în scădere față de 2023 2.029 lei în scădere față de 2023 202 lei în scădere față de 2023 — 11.818 lei 11.616 lei 1
2023 85.615 lei în creștere față de 2022 24.865 lei în creștere față de 2022 3.573 lei în creștere față de 2022 — 33.160 lei 29.587 lei 1
2022 27.560 lei în creștere față de 2021 4.469 lei în creștere față de 2021 2.710 lei în scădere față de 2021 — 7.432 lei 4.722 lei 1
2021 22.221 lei în creștere față de 2020 −95 lei în creștere față de 2020 4.095 lei în scădere față de 2020 3.472 lei 876 lei 253 lei 1
2020 17.608 lei în creștere față de 2019 −157 lei în scădere față de 2019 23.096 lei în scădere față de 2019 13.202 lei 10.242 lei 348 lei 1
2019 14.807 lei 305 lei 23.396 lei 23.210 lei 691 lei 505 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare