TRUE MONTAJ LINE S.R.L.

TRUE MONTAJ LINE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 46523490, Nr. Reg. Com. J29/2094/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 22 iulie 2022. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT FILIPEŞTII DE TÂRG COM. FILIPEŞTII DE TÂRG, STR. REPUBLICII, NR.147, cod poștal 107250. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRUE MONTAJ LINE S.R.L.
CUI
46523490
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/2094/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 iulie 2022
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT FILIPEŞTII DE TÂRG COM. FILIPEŞTII DE TÂRG, STR. REPUBLICII, NR.147
Cod poștal
107250
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, TRUE MONTAJ LINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 887.547 lei, un profit net de 288.086 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 164.394 lei2023 · Cifra de afaceri: 817.299 lei2024 · Cifra de afaceri: 813.363 lei2025 · Cifra de afaceri: 887.547 lei2022 · Profit net: 47.552 lei2023 · Profit net: 418.284 lei2024 · Profit net: 195.813 lei2025 · Profit net: 288.086 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 164.394 lei20222023: 817.299 lei20232024: 813.363 lei20242025: 887.547 lei888 mii2025
Profit net lei
2022: 47.552 lei20222023: 418.284 lei418 mii20232024: 195.813 lei20242025: 288.086 lei288 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRUE MONTAJ LINE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 887.547 lei în creștere față de 2024 288.086 lei în creștere față de 2024 121.061 lei în creștere față de 2024 32.106 lei 377.281 lei 288.326 lei 5 în scădere față de 2024
2024 813.363 lei în scădere față de 2023 195.813 lei în scădere față de 2023 63.206 lei în scădere față de 2023 24.222 lei 235.037 lei 196.053 lei 6 în creștere față de 2023
2023 817.299 lei în creștere față de 2022 418.284 lei în creștere față de 2022 116.182 lei în creștere față de 2022 32.503 lei 502.203 lei 418.524 lei 4 în creștere față de 2022
2022 164.394 lei 47.552 lei 16.472 lei 15.000 lei 49.224 lei 47.752 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare