TRUE QUALITY CONTROL S.R.L.

TRUE QUALITY CONTROL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 42037781, Nr. Reg. Com. J01/1890/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, LOC. AIUDUL DE SUS MUN. AIUD, , NR.26BIS. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TRUE QUALITY CONTROL S.R.L.
CUI
42037781
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J01/1890/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 decembrie 2019
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, LOC. AIUDUL DE SUS MUN. AIUD, , NR.26BIS
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, TRUE QUALITY CONTROL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 319.220 lei, un profit net de 204.083 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 250.533 lei2021 · Cifra de afaceri: 397.676 lei2022 · Cifra de afaceri: 262.341 lei2023 · Cifra de afaceri: 152.713 lei2024 · Cifra de afaceri: 132.011 lei2025 · Cifra de afaceri: 319.220 lei2020 · Profit net: 202.590 lei2021 · Profit net: 326.769 lei2022 · Profit net: 179.415 lei2023 · Profit net: 75.095 lei2024 · Profit net: 47.955 lei2025 · Profit net: 204.083 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 250.533 lei20202021: 397.676 lei398 mii20212022: 262.341 lei20222023: 152.713 lei20232024: 132.011 lei20242025: 319.220 lei319 mii2025
Profit net lei
2020: 202.590 lei20202021: 326.769 lei327 mii20212022: 179.415 lei20222023: 75.095 lei20232024: 47.955 lei20242025: 204.083 lei204 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TRUE QUALITY CONTROL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 319.220 lei în creștere față de 2024 204.083 lei în creștere față de 2024 139.080 lei în scădere față de 2024 49 lei 343.354 lei 204.323 lei 1
2024 132.011 lei în scădere față de 2023 47.955 lei în scădere față de 2023 213.957 lei în creștere față de 2023 — 262.153 lei 48.196 lei 1
2023 152.713 lei în scădere față de 2022 75.095 lei în scădere față de 2022 127.054 lei în creștere față de 2022 — 202.390 lei 75.336 lei 1
2022 262.341 lei în scădere față de 2021 179.415 lei în scădere față de 2021 27.000 lei în scădere față de 2021 — 247.048 lei 220.048 lei 1
2021 397.676 lei în creștere față de 2020 326.769 lei în creștere față de 2020 60.185 lei în creștere față de 2020 0 lei 387.194 lei 327.009 lei 1
2020 250.533 lei 202.590 lei 15.019 lei 157 lei 217.652 lei 202.790 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare