TSM EXCAV SERV S.R.L.

TSM EXCAV SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40185218, Nr. Reg. Com. J12/5166/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.54, cod poștal 407280. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TSM EXCAV SERV S.R.L.
CUI
40185218
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/5166/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.54
Cod poștal
407280
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2025, TSM EXCAV SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 61.050 lei, un profit net de 42.161 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 18.920 lei2019 · Cifra de afaceri: 51.840 lei2020 · Cifra de afaceri: 7.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 6.800 lei2022 · Cifra de afaceri: 22.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 28.754 lei2024 · Cifra de afaceri: 43.575 lei2025 · Cifra de afaceri: 61.050 lei2018 · Profit net: 12.686 lei2019 · Profit net: 23.644 lei2020 · Profit net: 4.637 lei2021 · Profit net: 1.878 lei2022 · Profit net: 17.392 lei2023 · Profit net: 15.701 lei2024 · Profit net: 29.086 lei2025 · Profit net: 42.161 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 18.920 lei'182019: 51.840 lei'192020: 7.600 lei'202021: 6.800 lei'212022: 22.500 lei'222023: 28.754 lei'232024: 43.575 lei'242025: 61.050 lei61 mii'25
Profit net lei
2018: 12.686 lei'182019: 23.644 lei'192020: 4.637 lei'202021: 1.878 lei'212022: 17.392 lei'222023: 15.701 lei'232024: 29.086 lei'242025: 42.161 lei42 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TSM EXCAV SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 61.050 lei în creștere față de 2024 42.161 lei în creștere față de 2024 4.989 lei în creștere față de 2024 — 47.390 lei 42.401 lei —
2024 43.575 lei în creștere față de 2023 29.086 lei în creștere față de 2023 3.789 lei în creștere față de 2023 — 33.116 lei 29.327 lei —
2023 28.754 lei în creștere față de 2022 15.701 lei în scădere față de 2022 328 lei în scădere față de 2022 — 34.167 lei 33.839 lei —
2022 22.500 lei în creștere față de 2021 17.392 lei în creștere față de 2021 3.947 lei în creștere față de 2021 — 22.085 lei 18.138 lei 0
2021 6.800 lei în scădere față de 2020 1.878 lei în scădere față de 2020 143 lei în scădere față de 2020 — 15.889 lei 15.746 lei —
2020 7.600 lei în scădere față de 2019 4.637 lei în scădere față de 2019 11.160 lei în creștere față de 2019 — 25.027 lei 13.867 lei 0
2019 51.840 lei în creștere față de 2018 23.644 lei în creștere față de 2018 0 lei în scădere față de 2018 — 36.530 lei 36.530 lei 0
2018 18.920 lei 12.686 lei 568 lei — 13.454 lei 12.886 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare