TSTADELAR S.R.L.

Activitate suspendată din 1 aprilie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

TSTADELAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42254667, Nr. Reg. Com. J08/320/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. G-RAL LEONARD MOCIULSCHI, NR.42, BL.C6, SC.B, AP.1, cod poștal 500164. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TSTADELAR S.R.L.
CUI
42254667
Stare
Activitate suspendată din 1 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J08/320/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. G-RAL LEONARD MOCIULSCHI, NR.42, BL.C6, SC.B, AP.1
Cod poștal
500164
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, TSTADELAR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.222 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 61.327 lei2021 · Cifra de afaceri: 50.788 lei2022 · Cifra de afaceri: 73.919 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.900 lei2020 · Profit net: 17.471 lei2021 · Profit net: 7.538 lei2022 · Profit net: 14.486 lei2023 · Profit net: −972 lei2024 · Profit net: −3.513 lei2025 · Profit net: −2.222 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 61.327 lei20202021: 50.788 lei20212022: 73.919 lei74 mii20222023: 44.900 lei45 mii2023
Profit net lei
2020: 17.471 lei17 mii20202021: 7.538 lei20212022: 14.486 lei20222023: −972 lei20232024: −3.513 lei−4 mii20242025: −2.222 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TSTADELAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.222 lei în creștere față de 2024 4.237 lei în scădere față de 2024 — 12.225 lei 7.988 lei —
2024 — −3.513 lei în scădere față de 2023 16.949 lei în scădere față de 2023 — 27.159 lei 10.210 lei —
2023 44.900 lei în scădere față de 2022 −972 lei în scădere față de 2022 26.271 lei în scădere față de 2022 — 39.995 lei 13.724 lei —
2022 73.919 lei în creștere față de 2021 14.486 lei în creștere față de 2021 39.105 lei în scădere față de 2021 22.472 lei 31.329 lei 14.696 lei —
2021 50.788 lei în scădere față de 2020 7.538 lei în scădere față de 2020 47.561 lei în creștere față de 2020 35.472 lei 37.298 lei 25.209 lei —
2020 61.327 lei 17.471 lei 519 lei — 18.190 lei 17.671 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare