TUDENA ANDRELUC S.R.L.

TUDENA ANDRELUC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40580861, Nr. Reg. Com. J29/777/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. CUZA VODĂ, NR.54, cod poștal 106300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TUDENA ANDRELUC S.R.L.
CUI
40580861
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/777/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 februarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. CUZA VODĂ, NR.54
Cod poștal
106300
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, TUDENA ANDRELUC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 775.899 lei, un profit net de 74.438 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 73.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 109.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.950 lei2023 · Cifra de afaceri: 13.250 lei2024 · Cifra de afaceri: 190.020 lei2025 · Cifra de afaceri: 775.899 lei2019 · Profit net: 776 lei2020 · Profit net: 73.392 lei2021 · Profit net: 1.375 lei2022 · Profit net: 5.862 lei2023 · Profit net: 785 lei2024 · Profit net: 46.046 lei2025 · Profit net: 74.438 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 73.600 lei20202021: 109.000 lei20212022: 7.950 lei20222023: 13.250 lei20232024: 190.020 lei20242025: 775.899 lei776 mii2025
Profit net lei
2019: 776 lei20192020: 73.392 lei20202021: 1.375 lei20212022: 5.862 lei20222023: 785 lei20232024: 46.046 lei20242025: 74.438 lei74 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TUDENA ANDRELUC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 775.899 lei în creștere față de 2024 74.438 lei în creștere față de 2024 607.834 lei în creștere față de 2024 234.527 lei 660.602 lei 204.758 lei —
2024 190.020 lei în creștere față de 2023 46.046 lei în creștere față de 2023 151.745 lei în creștere față de 2023 19.170 lei 345.232 lei 130.120 lei —
2023 13.250 lei în creștere față de 2022 785 lei în scădere față de 2022 16.849 lei în creștere față de 2022 28.248 lei 155.212 lei 84.074 lei 1 în scădere față de 2022
2022 7.950 lei în scădere față de 2021 5.862 lei în creștere față de 2021 13.462 lei în creștere față de 2021 37.326 lei 141.962 lei 83.289 lei 4
2021 109.000 lei în creștere față de 2020 1.375 lei în scădere față de 2020 9.766 lei în scădere față de 2020 115.595 lei 169.714 lei 75.543 lei 4 în creștere față de 2020
2020 73.600 lei 73.392 lei în creștere față de 2019 201.241 lei în creștere față de 2019 193.864 lei 281.545 lei 74.168 lei 1
2019 — 776 lei 24 lei — 800 lei 776 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare