TÜNVERAI TECH S.R.L.

TÜNVERAI TECH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 39286740, Nr. Reg. Com. J2018000218196. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4755 - Intermedieri in comertul cu mobila, articole de menaj si de fierarie. Societatea a fost înființată la data de 4 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. BECLEAN, NR.199, cod poștal 535600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TÜNVERAI TECH S.R.L.
CUI
39286740
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000218196
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 mai 2018
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. BECLEAN, NR.199
Cod poștal
535600
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4755
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu mobila, articole de menaj si de fierarie

Situații financiare

În 2025, TÜNVERAI TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.592.361 lei, un profit net de 160.402 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 39.477 lei2019 · Cifra de afaceri: 67.449 lei2020 · Cifra de afaceri: 353.964 lei2021 · Cifra de afaceri: 578.471 lei2022 · Cifra de afaceri: 871.526 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.271.940 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.850.319 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.592.361 lei2018 · Profit net: 5.178 lei2019 · Profit net: 214 lei2020 · Profit net: 74.023 lei2021 · Profit net: 106.024 lei2022 · Profit net: 107.219 lei2023 · Profit net: 35.670 lei2024 · Profit net: 181.710 lei2025 · Profit net: 160.402 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 39.477 lei'182019: 67.449 lei'192020: 353.964 lei'202021: 578.471 lei'212022: 871.526 lei'222023: 1.271.940 lei'232024: 1.850.319 lei'242025: 2.592.361 lei2,6 mil.'25
Profit net lei
2018: 5.178 lei'182019: 214 lei'192020: 74.023 lei'202021: 106.024 lei'212022: 107.219 lei'222023: 35.670 lei'232024: 181.710 lei182 mii'242025: 160.402 lei160 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TÜNVERAI TECH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.592.361 lei în creștere față de 2024 160.402 lei în scădere față de 2024 268.473 lei în scădere față de 2024 185.201 lei 595.068 lei 511.796 lei 2 în creștere față de 2024
2024 1.850.319 lei în creștere față de 2023 181.710 lei în creștere față de 2023 297.560 lei în creștere față de 2023 197.278 lei 549.719 lei 449.437 lei 1 în scădere față de 2023
2023 1.271.940 lei în creștere față de 2022 35.670 lei în scădere față de 2022 116.089 lei în creștere față de 2022 65.810 lei 338.749 lei 287.727 lei 2 în creștere față de 2022
2022 871.526 lei în creștere față de 2021 107.219 lei în creștere față de 2021 17.625 lei în scădere față de 2021 31.290 lei 260.387 lei 271.079 lei 1
2021 578.471 lei în creștere față de 2020 106.024 lei în creștere față de 2020 102.845 lei în creștere față de 2020 — 298.284 lei 195.439 lei 1
2020 353.964 lei în creștere față de 2019 74.023 lei în creștere față de 2019 17.290 lei în creștere față de 2019 — 106.704 lei 89.414 lei —
2019 67.449 lei în creștere față de 2018 214 lei în scădere față de 2018 3.575 lei în creștere față de 2018 — 18.967 lei 15.392 lei —
2018 39.477 lei 5.178 lei 1.742 lei — 16.920 lei 15.178 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare