TUR MAMAIA RESIDENCE T&V S.R.L.

TUR MAMAIA RESIDENCE T&V S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 46004345, Nr. Reg. Com. J2022001069297. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5520 - Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata. Societatea a fost înființată la data de 21 aprilie 2022. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, LOC. BREAZA DE SUS ORŞ. BREAZA, STR PLUTONIER RĂDULESCU, NR.30. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TUR MAMAIA RESIDENCE T&V S.R.L.
CUI
46004345
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022001069297
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 aprilie 2022
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, LOC. BREAZA DE SUS ORŞ. BREAZA, STR PLUTONIER RĂDULESCU, NR.30
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5520
Domeniu de activitate
Facilitati de cazare pentru vacante si perioade de scurta durata

Situații financiare

În 2025, TUR MAMAIA RESIDENCE T&V S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 67.961 lei, un profit net de 3.267 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 75.846 lei2023 · Cifra de afaceri: 76.468 lei2024 · Cifra de afaceri: 101.167 lei2025 · Cifra de afaceri: 67.961 lei2022 · Profit net: 28.980 lei2023 · Profit net: 14.979 lei2024 · Profit net: 4.989 lei2025 · Profit net: 3.267 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 75.846 lei20222023: 76.468 lei20232024: 101.167 lei101 mii20242025: 67.961 lei68 mii2025
Profit net lei
2022: 28.980 lei29 mii20222023: 14.979 lei20232024: 4.989 lei20242025: 3.267 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TUR MAMAIA RESIDENCE T&V S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 67.961 lei în scădere față de 2024 3.267 lei în scădere față de 2024 3.080 lei în creștere față de 2024 5.452 lei 53.695 lei 56.067 lei —
2024 101.167 lei în creștere față de 2023 4.989 lei în scădere față de 2023 2.935 lei în scădere față de 2023 6.404 lei 45.529 lei 48.998 lei —
2023 76.468 lei în creștere față de 2022 14.979 lei în scădere față de 2022 5.456 lei în creștere față de 2022 7.387 lei 42.078 lei 44.009 lei —
2022 75.846 lei 28.980 lei 1.923 lei 8.369 lei 22.584 lei 29.030 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare