TURBO CUSTOM MOTORSPORT S.R.L.

Radiată din 18 august 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

TURBO CUSTOM MOTORSPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41653082, Nr. Reg. Com. J2019004094238. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 17 septembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ZIDURI ÎNTRE VII, NR.19, CORPUL G, ET.4, AP.G-45, cod poștal 023321. Societatea este radiată din data de 18 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TURBO CUSTOM MOTORSPORT S.R.L.
CUI
41653082
Stare
Radiată din 18 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019004094238
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 septembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ZIDURI ÎNTRE VII, NR.19, CORPUL G, ET.4, AP.G-45
Cod poștal
023321
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2023, TURBO CUSTOM MOTORSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.250 lei, o pierdere netă de 43.051 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−75 mii−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii20192020202220232020 · Cifra de afaceri: 29.087 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.092 lei2023 · Cifra de afaceri: 46.250 lei2019 · Profit net: −1.531 lei2020 · Profit net: −35.085 lei2022 · Profit net: −52.182 lei2023 · Profit net: −43.051 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 29.087 lei20202022: 56.092 lei56 mii20222023: 46.250 lei46 mii2023
Profit net lei
2019: −1.531 lei20192020: −35.085 lei20202022: −52.182 lei−52 mii20222023: −43.051 lei−43 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru TURBO CUSTOM MOTORSPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 46.250 lei în scădere față de 2022 −43.051 lei în creștere față de 2022 199.665 lei în creștere față de 2022 13.778 lei 27.289 lei −158.598 lei 1 în scădere față de 2022
2022 56.092 lei în creștere față de 2020 −52.182 lei în scădere față de 2020 137.542 lei în creștere față de 2020 12.072 lei 9.923 lei −115.547 lei 2
2020 29.087 lei −35.085 lei în scădere față de 2019 41.133 lei în creștere față de 2019 — 4.634 lei −36.416 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −1.531 lei 5.404 lei — 4.073 lei −1.331 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare