TUTFASTWAY S.R.L.

TUTFASTWAY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 41089430, Nr. Reg. Com. J06/792/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 9 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT REBRIŞOARA COM. REBRIŞOARA, NR.389, cod poștal 427240. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TUTFASTWAY S.R.L.
CUI
41089430
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/792/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 mai 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT REBRIŞOARA COM. REBRIŞOARA, NR.389
Cod poștal
427240
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, TUTFASTWAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.746 lei, o pierdere netă de 8.220 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.067 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.487 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.746 lei2019 · Profit net: −6.381 lei2020 · Profit net: −849 lei2021 · Profit net: −543 lei2022 · Profit net: −31 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −13.269 lei2025 · Profit net: −8.220 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.067 lei20192024: 2.487 lei20242025: 21.746 lei22 mii2025
Profit net lei
2019: −6.381 lei20192020: −849 lei20202021: −543 lei20212022: −31 lei20222023: 0 lei020232024: −13.269 lei−13 mii20242025: −8.220 lei−8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TUTFASTWAY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.746 lei în creștere față de 2024 −8.220 lei în creștere față de 2024 30.266 lei în creștere față de 2024 — 1.172 lei −29.094 lei 1
2024 2.487 lei −13.269 lei în scădere față de 2023 22.977 lei în creștere față de 2023 — 2.103 lei −20.874 lei 1
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 7.801 lei — 196 lei −7.605 lei —
2022 — −31 lei în creștere față de 2021 7.801 lei în creștere față de 2021 — 196 lei −7.605 lei —
2021 — −543 lei în creștere față de 2020 7.770 lei în creștere față de 2020 — 196 lei −7.574 lei —
2020 — −849 lei în creștere față de 2019 7.203 lei în creștere față de 2019 — 173 lei −7.030 lei —
2019 6.067 lei −6.381 lei 6.572 lei — 391 lei −6.181 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare