TWINS CONS S.R.L.

TWINS CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 42674750, Nr. Reg. Com. J2020000401395. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 24 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, SAT PLOSCUŢENI COM. PLOSCUŢENI, PLOŞCUTENI, T97. P827, cod poștal 627179. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TWINS CONS S.R.L.
CUI
42674750
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000401395
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iunie 2020
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, SAT PLOSCUŢENI COM. PLOSCUŢENI, PLOŞCUTENI, T97. P827
Cod poștal
627179
Cod CAEN
2361
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din beton pentru constructii

Situații financiare

În 2025, TWINS CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 215.596 lei, o pierdere netă de 38.649 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 34.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 49.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 119.752 lei2024 · Cifra de afaceri: 221.620 lei2025 · Cifra de afaceri: 215.596 lei2021 · Profit net: 18.045 lei2022 · Profit net: 40.017 lei2023 · Profit net: 1.421 lei2024 · Profit net: 4.594 lei2025 · Profit net: −38.649 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 34.600 lei20212022: 49.300 lei20222023: 119.752 lei20232024: 221.620 lei222 mii20242025: 215.596 lei216 mii2025
Profit net lei
2021: 18.045 lei20212022: 40.017 lei40 mii20222023: 1.421 lei20232024: 4.594 lei20242025: −38.649 lei−39 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TWINS CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 215.596 lei în scădere față de 2024 −38.649 lei în scădere față de 2024 15.675 lei în scădere față de 2024 154.074 lei 13.489 lei 25.437 lei 2
2024 221.620 lei în creștere față de 2023 4.594 lei în creștere față de 2023 171.149 lei în creștere față de 2023 231.444 lei 195.209 lei 64.063 lei 2
2023 119.752 lei în creștere față de 2022 1.421 lei în scădere față de 2022 9.374 lei în creștere față de 2022 220.528 lei 25.099 lei 59.469 lei 2
2022 49.300 lei în creștere față de 2021 40.017 lei în creștere față de 2021 0 lei în scădere față de 2021 — 58.048 lei 58.048 lei —
2021 34.600 lei 18.045 lei 1.017 lei — 19.047 lei 18.030 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare