TWO DOOR BUILD S.R.L.

Inactivă fiscal din 5 martie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

TWO DOOR BUILD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39490137, Nr. Reg. Com. J35/2021/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 14 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT BEREGSĂU MARE COM. SĂCĂLAZ, STR. HAŢEGANA, NR.1, CAM. 2, AP.2, cod poștal 307371. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 5 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TWO DOOR BUILD S.R.L.
CUI
39490137
Stare
Inactivă fiscal din 5 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J35/2021/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 iunie 2018
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT BEREGSĂU MARE COM. SĂCĂLAZ, STR. HAŢEGANA, NR.1, CAM. 2, AP.2
Cod poștal
307371
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, TWO DOOR BUILD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 395.329 lei, o pierdere netă de 2.171.023 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−3,0 mil.−2,0 mil.−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 109.078 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.662.396 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.626.294 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.004.790 lei2022 · Cifra de afaceri: 493.321 lei2023 · Cifra de afaceri: 522.916 lei2024 · Cifra de afaceri: 395.329 lei2018 · Profit net: −23.767 lei2019 · Profit net: 1.281.255 lei2020 · Profit net: 8.977 lei2021 · Profit net: 14.830 lei2022 · Profit net: 4.810 lei2023 · Profit net: 17.773 lei2024 · Profit net: −2.171.023 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 109.078 lei20182019: 1.662.396 lei20192020: 1.626.294 lei20202021: 2.004.790 lei2,0 mil.20212022: 493.321 lei20222023: 522.916 lei20232024: 395.329 lei395 mii2024
Profit net lei
2018: −23.767 lei20182019: 1.281.255 lei1,3 mil.20192020: 8.977 lei20202021: 14.830 lei20212022: 4.810 lei20222023: 17.773 lei20232024: −2.171.023 lei−2,2 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru TWO DOOR BUILD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 395.329 lei în scădere față de 2023 −2.171.023 lei în scădere față de 2023 1.303.613 lei în creștere față de 2023 8.888 lei 335.512 lei −869.253 lei 2 în scădere față de 2023
2023 522.916 lei în creștere față de 2022 17.773 lei în creștere față de 2022 1.136.745 lei în creștere față de 2022 193.517 lei 2.157.347 lei 1.301.771 lei 8
2022 493.321 lei în scădere față de 2021 4.810 lei în scădere față de 2021 1.059.170 lei în creștere față de 2021 314.823 lei 1.927.517 lei 1.283.998 lei 8 în creștere față de 2021
2021 2.004.790 lei în creștere față de 2020 14.830 lei în creștere față de 2020 960.438 lei în creștere față de 2020 176.460 lei 1.854.330 lei 1.279.187 lei 6
2020 1.626.294 lei în scădere față de 2019 8.977 lei în scădere față de 2019 369.020 lei în creștere față de 2019 181.348 lei 1.387.987 lei 1.264.357 lei 6 în creștere față de 2019
2019 1.662.396 lei în creștere față de 2018 1.281.255 lei în creștere față de 2018 291.619 lei în creștere față de 2018 66.338 lei 1.417.592 lei 1.253.532 lei 4
2018 109.078 lei −23.767 lei 134.323 lei 3.016 lei 67.093 lei −23.567 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare