TWO M ONE N STIL SRL

TWO M ONE N STIL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 38435738, Nr. Reg. Com. J10/1302/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. COSTIENI, BL.24, ET.2, AP.10, cod poștal 125300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TWO M ONE N STIL SRL
CUI
38435738
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J10/1302/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2017
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. COSTIENI, BL.24, ET.2, AP.10
Cod poștal
125300
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, TWO M ONE N STIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.095.866 lei, un profit net de 469.465 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2017201820222023202420252022 · Cifra de afaceri: 284.521 lei2023 · Cifra de afaceri: 342.245 lei2024 · Cifra de afaceri: 408.194 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.095.866 lei2017 · Profit net: −488 lei2018 · Profit net: 0 lei2022 · Profit net: −54.066 lei2023 · Profit net: −53.799 lei2024 · Profit net: −113.266 lei2025 · Profit net: 469.465 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 284.521 lei20222023: 342.245 lei20232024: 408.194 lei20242025: 1.095.866 lei1,1 mil.2025
Profit net lei
2017: −488 lei20172018: 0 lei20182022: −54.066 lei20222023: −53.799 lei20232024: −113.266 lei−113 mii20242025: 469.465 lei469 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TWO M ONE N STIL SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.095.866 lei în creștere față de 2024 469.465 lei în creștere față de 2024 180.459 lei în scădere față de 2024 54.640 lei 494.696 lei 305.949 lei 15 în creștere față de 2024
2024 408.194 lei în creștere față de 2023 −113.266 lei în scădere față de 2023 274.220 lei în creștere față de 2023 69.023 lei 41.682 lei −163.515 lei 13 în creștere față de 2023
2023 342.245 lei în creștere față de 2022 −53.799 lei în creștere față de 2022 218.816 lei în creștere față de 2022 91.127 lei 77.439 lei −50.250 lei 12 în scădere față de 2022
2022 284.521 lei −54.066 lei în scădere față de 2018 205.221 lei în creștere față de 2018 112.613 lei 96.158 lei 3.550 lei 13
2018 — 0 lei în creștere față de 2017 0 lei în scădere față de 2017 — — 0 lei —
2017 — −488 lei 500 lei — 512 lei 12 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare