TWYN FLAMES S.R.L.

TWYN FLAMES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41147379, Nr. Reg. Com. J13/1978/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 21 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BANU MIHALCEA, NR.42, C1, cod poștal 900532. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TWYN FLAMES S.R.L.
CUI
41147379
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/1978/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 mai 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BANU MIHALCEA, NR.42, C1
Cod poștal
900532
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, TWYN FLAMES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 346.922 lei, un profit net de 148.806 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 16.713 lei2021 · Cifra de afaceri: 46.188 lei2022 · Cifra de afaceri: 140.400 lei2023 · Cifra de afaceri: 100.294 lei2024 · Cifra de afaceri: 133.774 lei2025 · Cifra de afaceri: 346.922 lei2020 · Profit net: 12.606 lei2021 · Profit net: 44.104 lei2022 · Profit net: 98.733 lei2023 · Profit net: −31.009 lei2024 · Profit net: 19.738 lei2025 · Profit net: 148.806 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 16.713 lei20202021: 46.188 lei20212022: 140.400 lei20222023: 100.294 lei20232024: 133.774 lei20242025: 346.922 lei347 mii2025
Profit net lei
2020: 12.606 lei20202021: 44.104 lei20212022: 98.733 lei20222023: −31.009 lei−31 mii20232024: 19.738 lei20242025: 148.806 lei149 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TWYN FLAMES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 346.922 lei în creștere față de 2024 148.806 lei în creștere față de 2024 44.398 lei în scădere față de 2024 — 217.849 lei 173.451 lei 1
2024 133.774 lei în creștere față de 2023 19.738 lei în creștere față de 2023 68.042 lei în creștere față de 2023 — 95.744 lei 27.702 lei 1
2023 100.294 lei în scădere față de 2022 −31.009 lei în scădere față de 2022 54.195 lei în creștere față de 2022 — 62.159 lei 7.964 lei 1
2022 140.400 lei în creștere față de 2021 98.733 lei în creștere față de 2021 15.490 lei în creștere față de 2021 — 114.463 lei 98.973 lei 1
2021 46.188 lei în creștere față de 2020 44.104 lei în creștere față de 2020 5.465 lei în creștere față de 2020 — 62.375 lei 56.910 lei —
2020 16.713 lei 12.606 lei 5.139 lei — 17.945 lei 12.806 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare