TYM ULTRA PERFORMANCE S.R.L.

TYM ULTRA PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 46877994, Nr. Reg. Com. J24/1965/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 21 septembrie 2022. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT RUS COM. DUMBRĂVIŢA, RUS, NR.97B, cod poștal 437148. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TYM ULTRA PERFORMANCE S.R.L.
CUI
46877994
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/1965/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 septembrie 2022
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT RUS COM. DUMBRĂVIŢA, RUS, NR.97B
Cod poștal
437148
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, TYM ULTRA PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 668.800 lei, o pierdere netă de 117.696 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20222023202420252023 · Cifra de afaceri: 448.533 lei2024 · Cifra de afaceri: 591.148 lei2025 · Cifra de afaceri: 668.800 lei2022 · Profit net: −15.968 lei2023 · Profit net: 8.392 lei2024 · Profit net: −132.147 lei2025 · Profit net: −117.696 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 448.533 lei20232024: 591.148 lei20242025: 668.800 lei669 mii2025
Profit net lei
2022: −15.968 lei20222023: 8.392 lei8 mii20232024: −132.147 lei−132 mii20242025: −117.696 lei−118 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TYM ULTRA PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 668.800 lei în creștere față de 2024 −117.696 lei în creștere față de 2024 356.035 lei în creștere față de 2024 32.668 lei 66.149 lei −257.218 lei 4
2024 591.148 lei în creștere față de 2023 −132.147 lei în scădere față de 2023 271.912 lei în creștere față de 2023 57.717 lei 74.672 lei −139.523 lei 4
2023 448.533 lei 8.392 lei în creștere față de 2022 125.521 lei în creștere față de 2022 85.766 lei 31.297 lei −7.376 lei 4 în creștere față de 2022
2022 — −15.968 lei 31.504 lei — 137.613 lei −15.768 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare