TZACAPACA PRODUCTION RMS S.R.L.

Activitate suspendată din 24 martie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

TZACAPACA PRODUCTION RMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 38740669, Nr. Reg. Com. J2018000079102. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 25 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. MIHAIL EMINESCU, NR.1, AP.7, cod poștal 125300. Societatea are activitatea suspendată din data de 24 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TZACAPACA PRODUCTION RMS S.R.L.
CUI
38740669
Stare
Activitate suspendată din 24 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2018000079102
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 ianuarie 2018
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. MIHAIL EMINESCU, NR.1, AP.7
Cod poștal
125300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2024, TZACAPACA PRODUCTION RMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.802 lei, o pierdere netă de 21.297 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 47.700 lei2019 · Cifra de afaceri: 56.440 lei2020 · Cifra de afaceri: 70.477 lei2021 · Cifra de afaceri: 86.650 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.236 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.242 lei2024 · Cifra de afaceri: 37.802 lei2018 · Profit net: 24.118 lei2019 · Profit net: 28.498 lei2020 · Profit net: 44.058 lei2021 · Profit net: 46.973 lei2022 · Profit net: 40.584 lei2023 · Profit net: −25.285 lei2024 · Profit net: −21.297 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 47.700 lei20182019: 56.440 lei20192020: 70.477 lei20202021: 86.650 lei87 mii20212022: 76.236 lei20222023: 29.242 lei20232024: 37.802 lei38 mii2024
Profit net lei
2018: 24.118 lei20182019: 28.498 lei20192020: 44.058 lei20202021: 46.973 lei47 mii20212022: 40.584 lei20222023: −25.285 lei−25 mii20232024: −21.297 lei−21 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TZACAPACA PRODUCTION RMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 37.802 lei în creștere față de 2023 −21.297 lei în creștere față de 2023 36.050 lei în scădere față de 2023 15.348 lei 14.904 lei −5.798 lei 1
2023 29.242 lei în scădere față de 2022 −25.285 lei în scădere față de 2022 36.190 lei în creștere față de 2022 — 51.689 lei 15.499 lei 1
2022 76.236 lei în scădere față de 2021 40.584 lei în scădere față de 2021 3.100 lei în creștere față de 2021 7 lei 43.877 lei 40.784 lei 1
2021 86.650 lei în creștere față de 2020 46.973 lei în creștere față de 2020 2.559 lei în creștere față de 2020 93 lei 55.402 lei 52.936 lei 1
2020 70.477 lei în creștere față de 2019 44.058 lei în creștere față de 2019 180 lei în scădere față de 2019 178 lei 96.876 lei 96.874 lei 1
2019 56.440 lei în creștere față de 2018 28.498 lei în creștere față de 2018 2.246 lei în creștere față de 2018 264 lei 54.798 lei 52.816 lei 1
2018 47.700 lei 24.118 lei 2.073 lei 350 lei 26.041 lei 24.318 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare