UC STIHL CONSTRUCT S.R.L.

UC STIHL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42803897, Nr. Reg. Com. J2020001626227. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 21 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. GEORGE TOPÂRCEANU, NR.27, cod poștal 705300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UC STIHL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42803897
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001626227
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iulie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. GEORGE TOPÂRCEANU, NR.27
Cod poștal
705300
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, UC STIHL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 448.529 lei, o pierdere netă de 581.067 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 111.535 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.028.776 lei2024 · Cifra de afaceri: 634.930 lei2025 · Cifra de afaceri: 448.529 lei2022 · Profit net: −16.301 lei2023 · Profit net: 227.955 lei2024 · Profit net: −458.909 lei2025 · Profit net: −581.067 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 111.535 lei20222023: 1.028.776 lei1,0 mil.20232024: 634.930 lei20242025: 448.529 lei449 mii2025
Profit net lei
2022: −16.301 lei20222023: 227.955 lei228 mii20232024: −458.909 lei20242025: −581.067 lei−581 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru UC STIHL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 448.529 lei în scădere față de 2024 −581.067 lei în scădere față de 2024 1.467.048 lei în creștere față de 2024 151.315 lei 295.957 lei −1.019.776 lei 6 în scădere față de 2024
2024 634.930 lei în scădere față de 2023 −458.909 lei în scădere față de 2023 868.856 lei în creștere față de 2023 158.713 lei 271.434 lei −438.709 lei 7 în scădere față de 2023
2023 1.028.776 lei în creștere față de 2022 227.955 lei în creștere față de 2022 241.968 lei în creștere față de 2022 53.508 lei 420.314 lei 231.854 lei 9 în creștere față de 2022
2022 111.535 lei −16.301 lei 128.612 lei 16.971 lei 95.540 lei −16.101 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare