ULTRA SOFTWARES S.R.L.

ULTRA SOFTWARES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 39286634, Nr. Reg. Com. J04/669/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 4 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LIVEZILOR, NR.6, SC.A, AP.10, cod poștal 600059. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ULTRA SOFTWARES S.R.L.
CUI
39286634
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/669/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 mai 2018
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. LIVEZILOR, NR.6, SC.A, AP.10
Cod poștal
600059
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2024, ULTRA SOFTWARES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.810 lei, un profit net de 236.795 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−600 mii−400 mii−200 mii0200 mii400 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 59.146 lei2023 · Cifra de afaceri: 342.406 lei2024 · Cifra de afaceri: 99.810 lei2018 · Profit net: −220.799 lei2019 · Profit net: −412.193 lei2020 · Profit net: 175.214 lei2021 · Profit net: 302.688 lei2022 · Profit net: 376.538 lei2023 · Profit net: 371.554 lei2024 · Profit net: 236.795 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 59.146 lei20182023: 342.406 lei342 mii20232024: 99.810 lei100 mii2024
Profit net lei
2018: −220.799 lei20182019: −412.193 lei−412 mii20192020: 175.214 lei20202021: 302.688 lei20212022: 376.538 lei377 mii20222023: 371.554 lei20232024: 236.795 lei237 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru ULTRA SOFTWARES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 99.810 lei în scădere față de 2023 236.795 lei în scădere față de 2023 85.901 lei în creștere față de 2023 15.106 lei 664.668 lei 593.873 lei 1
2023 342.406 lei 371.554 lei în scădere față de 2022 18.040 lei în scădere față de 2022 26.968 lei 484.638 lei 493.566 lei 1
2022 — 376.538 lei în creștere față de 2021 51.828 lei în scădere față de 2021 — 273.477 lei 221.649 lei 1
2021 — 302.688 lei în creștere față de 2020 564.685 lei în scădere față de 2020 — 409.796 lei −154.889 lei 1
2020 — 175.214 lei în creștere față de 2019 858.625 lei în creștere față de 2019 — 401.047 lei −457.578 lei —
2019 — −412.193 lei în scădere față de 2018 753.854 lei în creștere față de 2018 111.308 lei 9.754 lei −632.792 lei —
2018 59.146 lei −220.799 lei 609.582 lei 378.633 lei 10.350 lei −220.599 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare