ULTRASOFT IT S.R.L.

ULTRASOFT IT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 39546718, Nr. Reg. Com. J2018000598018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 27 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, BLD. TRANSILVANIEI, NR.27, BL.3EFG, SC.2, ET.1, AP.43. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ULTRASOFT IT S.R.L.
CUI
39546718
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000598018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iunie 2018
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, BLD. TRANSILVANIEI, NR.27, BL.3EFG, SC.2, ET.1, AP.43
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, ULTRASOFT IT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 31.727 lei, o pierdere netă de 3.544 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 122.832 lei2019 · Cifra de afaceri: 118.063 lei2020 · Cifra de afaceri: 99.485 lei2021 · Cifra de afaceri: 161.805 lei2022 · Cifra de afaceri: 60.808 lei2023 · Cifra de afaceri: 49.666 lei2024 · Cifra de afaceri: 34.354 lei2025 · Cifra de afaceri: 31.727 lei2018 · Profit net: 1.145 lei2019 · Profit net: 13.452 lei2020 · Profit net: 20.159 lei2021 · Profit net: 39.935 lei2022 · Profit net: −3.543 lei2023 · Profit net: −1.855 lei2024 · Profit net: −2.197 lei2025 · Profit net: −3.544 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 122.832 lei'182019: 118.063 lei'192020: 99.485 lei'202021: 161.805 lei162 mii'212022: 60.808 lei'222023: 49.666 lei'232024: 34.354 lei'242025: 31.727 lei32 mii'25
Profit net lei
2018: 1.145 lei'182019: 13.452 lei'192020: 20.159 lei'202021: 39.935 lei40 mii'212022: −3.543 lei'222023: −1.855 lei'232024: −2.197 lei'242025: −3.544 lei−4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ULTRASOFT IT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 31.727 lei în scădere față de 2024 −3.544 lei în scădere față de 2024 2.065 lei în creștere față de 2024 — 64.575 lei 62.510 lei 1
2024 34.354 lei în scădere față de 2023 −2.197 lei în scădere față de 2023 1.379 lei în scădere față de 2023 4.500 lei 62.932 lei 66.053 lei 1
2023 49.666 lei în scădere față de 2022 −1.855 lei în creștere față de 2022 2.458 lei în scădere față de 2022 11.250 lei 63.446 lei 72.238 lei 1
2022 60.808 lei în scădere față de 2021 −3.543 lei în scădere față de 2021 9.641 lei în scădere față de 2021 18.000 lei 65.733 lei 74.092 lei 1
2021 161.805 lei în creștere față de 2020 39.935 lei în creștere față de 2020 13.149 lei în creștere față de 2020 24.750 lei 64.801 lei 76.402 lei 1
2020 99.485 lei în scădere față de 2019 20.159 lei în creștere față de 2019 7.031 lei în creștere față de 2019 — 43.498 lei 36.467 lei 1
2019 118.063 lei în scădere față de 2018 13.452 lei în creștere față de 2018 4.472 lei în scădere față de 2018 — 20.702 lei 16.230 lei 1
2018 122.832 lei 1.145 lei 35.605 lei — 37.150 lei 1.545 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare