ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L.

ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40386890, Nr. Reg. Com. J02/13/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT ŞAGU COM. ŞAGU, ŞAGU, NR.295, cod poștal 317310. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L.
CUI
40386890
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/13/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT ŞAGU COM. ŞAGU, ŞAGU, NR.295
Cod poștal
317310
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 187.925 lei, o pierdere netă de 38.717 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 29.051 lei2022 · Cifra de afaceri: 150.501 lei2023 · Cifra de afaceri: 113.100 lei2024 · Cifra de afaceri: 141.690 lei2025 · Cifra de afaceri: 187.925 lei2020 · Profit net: 4.344 lei2022 · Profit net: 25.729 lei2023 · Profit net: 4.315 lei2024 · Profit net: −106.054 lei2025 · Profit net: −38.717 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 29.051 lei20202022: 150.501 lei20222023: 113.100 lei20232024: 141.690 lei20242025: 187.925 lei188 mii2025
Profit net lei
2020: 4.344 lei20202022: 25.729 lei26 mii20222023: 4.315 lei20232024: −106.054 lei−106 mii20242025: −38.717 lei−39 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ULTRAZIZ GLAMOUR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 187.925 lei în creștere față de 2024 −38.717 lei în creștere față de 2024 291.714 lei în creștere față de 2024 143.326 lei 37.578 lei −110.810 lei 1
2024 141.690 lei în creștere față de 2023 −106.054 lei în scădere față de 2023 219.306 lei în creștere față de 2023 139.702 lei 7.511 lei −72.093 lei 1
2023 113.100 lei în scădere față de 2022 4.315 lei în scădere față de 2022 3.720 lei în scădere față de 2022 — 37.680 lei 33.960 lei 1
2022 150.501 lei în creștere față de 2020 25.729 lei în creștere față de 2020 10.455 lei în creștere față de 2020 — 50.970 lei 40.515 lei 1
2020 29.051 lei 4.344 lei 974 lei — 5.518 lei 4.544 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare