UMR SA

Radiată din 16 decembrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

UMR SA este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 17631790, Nr. Reg. Com. J18/426/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2005. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, ORŞ. ROVINARI, STR. ENERGETICIANULUI, NR.15, cod poștal 215400. Societatea este radiată din data de 16 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UMR SA
CUI
17631790
Stare
Radiată din 16 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J18/426/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înființării
27 mai 2005
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, ORŞ. ROVINARI, STR. ENERGETICIANULUI, NR.15
Cod poștal
215400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2021, UMR SA a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 283.097 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10,0 mil.−5,0 mil.05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.2016201720182019202020212016 · Cifra de afaceri: 11.594.239 lei2017 · Cifra de afaceri: 168.561 lei2018 · Cifra de afaceri: 37.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2016 · Profit net: −5.414.884 lei2017 · Profit net: −1.399.485 lei2018 · Profit net: −1.164.796 lei2019 · Profit net: −1.228.441 lei2020 · Profit net: −12 lei2021 · Profit net: −283.097 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 11.594.239 lei11,6 mil.20162017: 168.561 lei20172018: 37.500 lei20182019: 0 lei20192020: 0 lei20202021: 0 lei02021
Profit net lei
2016: −5.414.884 lei−5,4 mil.20162017: −1.399.485 lei20172018: −1.164.796 lei20182019: −1.228.441 lei20192020: −12 lei20202021: −283.097 lei−283 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru UMR SA
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 0 lei −283.097 lei în scădere față de 2020 18.929.856 lei în scădere față de 2020 — 390.961 lei −18.538.895 lei —
2020 0 lei −12 lei în creștere față de 2019 18.944.591 lei în scădere față de 2019 — 673.793 lei −18.270.798 lei —
2019 0 lei în scădere față de 2018 −1.228.441 lei în scădere față de 2018 18.960.875 lei în scădere față de 2018 — 629.331 lei −18.331.544 lei —
2018 37.500 lei în scădere față de 2017 −1.164.796 lei în creștere față de 2017 19.339.482 lei în scădere față de 2017 1.444.049 lei 791.632 lei −17.103.801 lei —
2017 168.561 lei în scădere față de 2016 −1.399.485 lei în creștere față de 2016 48.236.733 lei în creștere față de 2016 17.071.081 lei 18.742.757 lei −12.422.895 lei —
2016 11.594.239 lei −5.414.884 lei 27.337.955 lei 17.096.299 lei 6.736.701 lei −8.857.615 lei 15

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.