UNDER - MOTORS TOP S.R.L.

UNDER - MOTORS TOP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39922936, Nr. Reg. Com. J2018013798407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4673 - Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare. Societatea a fost înființată la data de 26 septembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LIVIU REBREANU, NR.9, BL.50, SC.2, ET.3, AP.57, cod poștal 031773. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNDER - MOTORS TOP S.R.L.
CUI
39922936
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018013798407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 septembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR LIVIU REBREANU, NR.9, BL.50, SC.2, ET.3, AP.57
Cod poștal
031773
Cod CAEN
4673
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al materialului lemnos si a materialelor de constructie si echipamentelor sanitare

Situații financiare

În 2025, UNDER - MOTORS TOP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 887.902 lei, un profit net de 73.686 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 4.193 lei2019 · Cifra de afaceri: 106.014 lei2020 · Cifra de afaceri: 141.096 lei2021 · Cifra de afaceri: 258.368 lei2022 · Cifra de afaceri: 332.330 lei2023 · Cifra de afaceri: 287.478 lei2024 · Cifra de afaceri: 521.485 lei2025 · Cifra de afaceri: 887.902 lei2018 · Profit net: −8.837 lei2019 · Profit net: 6.155 lei2020 · Profit net: 22.309 lei2021 · Profit net: 64.471 lei2022 · Profit net: 104.564 lei2023 · Profit net: 9.150 lei2024 · Profit net: 39.663 lei2025 · Profit net: 73.686 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 4.193 lei'182019: 106.014 lei'192020: 141.096 lei'202021: 258.368 lei'212022: 332.330 lei'222023: 287.478 lei'232024: 521.485 lei'242025: 887.902 lei888 mii'25
Profit net lei
2018: −8.837 lei−9 mii'182019: 6.155 lei'192020: 22.309 lei'202021: 64.471 lei'212022: 104.564 lei105 mii'222023: 9.150 lei'232024: 39.663 lei'242025: 73.686 lei74 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru UNDER - MOTORS TOP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 887.902 lei în creștere față de 2024 73.686 lei în creștere față de 2024 44.704 lei în scădere față de 2024 43.313 lei 227.291 lei 227.544 lei —
2024 521.485 lei în creștere față de 2023 39.663 lei în creștere față de 2023 71.072 lei în creștere față de 2023 77.885 lei 146.326 lei 153.857 lei 1
2023 287.478 lei în scădere față de 2022 9.150 lei în scădere față de 2022 60.654 lei în creștere față de 2022 72.154 lei 101.785 lei 114.194 lei 1
2022 332.330 lei în creștere față de 2021 104.564 lei în creștere față de 2021 11.726 lei în creștere față de 2021 15.648 lei 99.653 lei 105.044 lei 1
2021 258.368 lei în creștere față de 2020 64.471 lei în creștere față de 2020 5.718 lei în scădere față de 2020 11.617 lei 58.932 lei 64.911 lei —
2020 141.096 lei în creștere față de 2019 22.309 lei în creștere față de 2019 15.245 lei în creștere față de 2019 3.450 lei 31.197 lei 20.027 lei —
2019 106.014 lei în creștere față de 2018 6.155 lei în creștere față de 2018 14.464 lei în creștere față de 2018 3.991 lei 5.553 lei −2.482 lei —
2018 4.193 lei −8.837 lei 14.123 lei 91 lei 4.828 lei −8.637 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare