UNDERCOVER UNION S.R.L.

UNDERCOVER UNION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42262996, Nr. Reg. Com. J2020000328089. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. I. T. MESCHENDÖRFER, NR.452. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNDERCOVER UNION S.R.L.
CUI
42262996
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000328089
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. I. T. MESCHENDÖRFER, NR.452
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2024, UNDERCOVER UNION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 275.131 lei, o pierdere netă de 59.000 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20202021202220242020 · Cifra de afaceri: 44.736 lei2021 · Cifra de afaceri: 163.057 lei2022 · Cifra de afaceri: 200.445 lei2024 · Cifra de afaceri: 275.131 lei2020 · Profit net: −8.015 lei2021 · Profit net: 9.511 lei2022 · Profit net: 12.170 lei2024 · Profit net: −59.000 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 44.736 lei20202021: 163.057 lei20212022: 200.445 lei20222024: 275.131 lei275 mii2024
Profit net lei
2020: −8.015 lei20202021: 9.511 lei20212022: 12.170 lei12 mii20222024: −59.000 lei−59 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru UNDERCOVER UNION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 275.131 lei în creștere față de 2022 −59.000 lei în scădere față de 2022 299.044 lei în creștere față de 2022 57.909 lei 118.215 lei −118.760 lei 1
2022 200.445 lei în creștere față de 2021 12.170 lei în creștere față de 2021 83.424 lei în scădere față de 2021 46.074 lei 47.062 lei 13.866 lei 1
2021 163.057 lei în creștere față de 2020 9.511 lei în creștere față de 2020 103.626 lei în creștere față de 2020 40.147 lei 64.962 lei 1.696 lei 1
2020 44.736 lei −8.015 lei 30.616 lei 9.200 lei 13.384 lei −8.015 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare