UNDERSKIN LEVEL S.R.L.

UNDERSKIN LEVEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41458235, Nr. Reg. Com. J2019001522321. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9699 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. ŞURII MICI, NR.59B, SC.A, ET.1, AP.3, cod poștal 550137. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNDERSKIN LEVEL S.R.L.
CUI
41458235
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001522321
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iulie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. ŞURII MICI, NR.59B, SC.A, ET.1, AP.3
Cod poștal
550137
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9699
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, UNDERSKIN LEVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.700 lei, un profit net de 1.695 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 8.331 lei2020 · Cifra de afaceri: 32.190 lei2022 · Cifra de afaceri: 80.651 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 62.100 lei2025 · Cifra de afaceri: 89.700 lei2019 · Profit net: −3.084 lei2020 · Profit net: 16.392 lei2021 · Profit net: −7.937 lei2022 · Profit net: 61.042 lei2023 · Profit net: −64.470 lei2024 · Profit net: 3.212 lei2025 · Profit net: 1.695 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.331 lei20192020: 32.190 lei20202022: 80.651 lei20222023: 0 lei20232024: 62.100 lei20242025: 89.700 lei90 mii2025
Profit net lei
2019: −3.084 lei20192020: 16.392 lei20202021: −7.937 lei20212022: 61.042 lei61 mii20222023: −64.470 lei−64 mii20232024: 3.212 lei20242025: 1.695 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru UNDERSKIN LEVEL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 89.700 lei în creștere față de 2024 1.695 lei în scădere față de 2024 51.470 lei în scădere față de 2024 6.275 lei 52.245 lei 7.050 lei 1
2024 62.100 lei în creștere față de 2023 3.212 lei în creștere față de 2023 58.083 lei în creștere față de 2023 2.970 lei 60.469 lei 5.356 lei 1
2023 0 lei în scădere față de 2022 −64.470 lei în scădere față de 2022 14.984 lei în creștere față de 2022 — 17.128 lei 2.144 lei 1
2022 80.651 lei 61.042 lei în creștere față de 2021 1.333 lei în creștere față de 2021 — 67.947 lei 66.614 lei —
2021 — −7.937 lei în scădere față de 2020 200 lei în scădere față de 2020 — 5.771 lei 5.571 lei —
2020 32.190 lei în creștere față de 2019 16.392 lei în creștere față de 2019 7.622 lei în creștere față de 2019 — 21.130 lei 13.508 lei —
2019 8.331 lei −3.084 lei 3.350 lei — 466 lei −2.884 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare