UNGUREANU RENOV S.R.L.

UNGUREANU RENOV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 39287249, Nr. Reg. Com. J31/291/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4391 - Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii. Societatea a fost înființată la data de 4 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT BĂLAN COM. BĂLAN, BĂLAN, NR.422, cod poștal 457025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNGUREANU RENOV S.R.L.
CUI
39287249
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/291/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 mai 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, SAT BĂLAN COM. BĂLAN, BĂLAN, NR.422
Cod poștal
457025
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4391
Domeniu de activitate
Lucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii

Situații financiare

În 2025, UNGUREANU RENOV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.505 lei, o pierdere netă de 94.732 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 103.341 lei2019 · Cifra de afaceri: 154.961 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.430 lei2022 · Cifra de afaceri: 141.730 lei2023 · Cifra de afaceri: 130.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 611.513 lei2025 · Cifra de afaceri: 58.505 lei2018 · Profit net: 68.485 lei2019 · Profit net: 34.399 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 45.736 lei2022 · Profit net: 106.304 lei2023 · Profit net: −100.271 lei2024 · Profit net: 159.405 lei2025 · Profit net: −94.732 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 103.341 lei20182019: 154.961 lei20192021: 47.430 lei20212022: 141.730 lei20222023: 130.700 lei20232024: 611.513 lei612 mii20242025: 58.505 lei59 mii2025
Profit net lei
2018: 68.485 lei'182019: 34.399 lei'192020: 0 lei'202021: 45.736 lei'212022: 106.304 lei'222023: −100.271 lei−100 mii'232024: 159.405 lei159 mii'242025: −94.732 lei−95 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru UNGUREANU RENOV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 58.505 lei în scădere față de 2024 −94.732 lei în scădere față de 2024 223.701 lei în creștere față de 2024 — 196.783 lei −26.918 lei 2 în scădere față de 2024
2024 611.513 lei în creștere față de 2023 159.405 lei în creștere față de 2023 117.082 lei în creștere față de 2023 — 184.896 lei 67.814 lei 4 în creștere față de 2023
2023 130.700 lei în scădere față de 2022 −100.271 lei în scădere față de 2022 63.889 lei în creștere față de 2022 — 22.298 lei −41.591 lei 2 în creștere față de 2022
2022 141.730 lei în creștere față de 2021 106.304 lei în creștere față de 2021 34.631 lei în creștere față de 2021 — 141.135 lei 106.504 lei 1
2021 47.430 lei 45.736 lei în creștere față de 2020 5.126 lei în creștere față de 2020 — 51.995 lei 46.869 lei 1
2020 — 0 lei în scădere față de 2019 0 lei în scădere față de 2019 — — 0 lei —
2019 154.961 lei în creștere față de 2018 34.399 lei în scădere față de 2018 5.381 lei în creștere față de 2018 — 88.465 lei 83.084 lei 2
2018 103.341 lei 68.485 lei 4.375 lei — 73.060 lei 68.685 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare