UNIC FIRE SRL

UNIC FIRE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 38012649, Nr. Reg. Com. J2017001367179. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 21 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. DR.ALEXANDRU CARNABEL, NR.97, ET.PARTER, AP.1, cod poștal 800149. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNIC FIRE SRL
CUI
38012649
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001367179
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 iulie 2017
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. DR.ALEXANDRU CARNABEL, NR.97, ET.PARTER, AP.1
Cod poștal
800149
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2020, UNIC FIRE SRL a raportat o cifră de afaceri de 211.241 lei, o pierdere netă de 36.820 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20172018201920202017 · Cifra de afaceri: 86.015 lei2018 · Cifra de afaceri: 230.624 lei2019 · Cifra de afaceri: 292.817 lei2020 · Cifra de afaceri: 211.241 lei2017 · Profit net: −38.235 lei2018 · Profit net: −82.657 lei2019 · Profit net: −81.255 lei2020 · Profit net: −36.820 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 86.015 lei20172018: 230.624 lei20182019: 292.817 lei293 mii20192020: 211.241 lei211 mii2020
Profit net lei
2017: −38.235 lei20172018: −82.657 lei−83 mii20182019: −81.255 lei20192020: −36.820 lei−37 mii2020
Indicatori financiari pe ani pentru UNIC FIRE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2020 211.241 lei în scădere față de 2019 −36.820 lei în creștere față de 2019 270.476 lei în creștere față de 2019 — 31.708 lei −238.768 lei 3
2019 292.817 lei în creștere față de 2018 −81.255 lei în creștere față de 2018 217.569 lei în creștere față de 2018 — 15.621 lei −201.948 lei —
2018 230.624 lei în creștere față de 2017 −82.657 lei în scădere față de 2017 127.812 lei în creștere față de 2017 — 7.120 lei −120.692 lei 8
2017 86.015 lei −38.235 lei 45.771 lei — 7.736 lei −38.035 lei 8

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare