UNITAS INVEST MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L.

Activitate suspendată din 1 aprilie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

UNITAS INVEST MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39893539, Nr. Reg. Com. J40/13432/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliara. Societatea a fost înființată la data de 20 septembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAD JUDEŢUL, NR.52-54, CAMERA 5, MODULUL 33B, ET.1, AP.SAD 2. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 aprilie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNITAS INVEST MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L.
CUI
39893539
Stare
Activitate suspendată din 1 aprilie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/13432/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 septembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. VLAD JUDEŢUL, NR.52-54, CAMERA 5, MODULUL 33B, ET.1, AP.SAD 2
Cod CAEN
4110
Domeniu de activitate
Dezvoltare (promovare) imobiliara

Situații financiare

În 2025, UNITAS INVEST MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Profit net lei
2018: −9.661 lei'182019: −200.671 lei−201 mii'192020: −172.564 lei'202021: 1.449.535 lei1,4 mil.'212022: −7.553 lei'222023: −2.442 lei'232024: −3.075 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru UNITAS INVEST MANAGEMENT & CONSULTING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 0 lei — 18.273 lei 18.273 lei —
2024 — −3.075 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 — 18.273 lei 18.273 lei —
2023 — −2.442 lei în creștere față de 2022 2.662 lei în creștere față de 2022 — 24.009 lei 21.347 lei —
2022 — −7.553 lei în scădere față de 2021 662 lei în scădere față de 2021 — 24.451 lei 23.789 lei —
2021 — 1.449.535 lei în creștere față de 2020 1.996 lei în scădere față de 2020 — 1.070.636 lei 1.068.640 lei —
2020 — −172.564 lei în creștere față de 2019 9.180.238 lei în creștere față de 2019 4.295.110 lei 4.303.433 lei −380.895 lei —
2019 — −200.671 lei în scădere față de 2018 9.013.498 lei în creștere față de 2018 4.295.138 lei 4.392.693 lei −208.332 lei —
2018 — −9.661 lei 8.778.260 lei 4.295.443 lei 4.450.080 lei −9.461 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare