UNOMAG AUTOSERV SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 19150653, Nr. Reg. Com. J40/17384/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4511 - Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone). Societatea a fost înființată la data de 31 octombrie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MUNŢII CARPAŢI, NR.38, cod poștal 052026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- UNOMAG AUTOSERV SRL
- CUI
- 19150653
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/17384/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 31 octombrie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. MUNŢII CARPAŢI, NR.38
- Cod poștal
- 052026
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4511
- Domeniu de activitate
- Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub 3,5 tone)
Situații financiare
În 2025, UNOMAG AUTOSERV SRL a raportat o pierdere netă de 600 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −600 lei | 246.553 lei în creștere față de 2024 | — | 45.210 lei | −200.982 lei | — |
| 2024 | — | −600 lei | 245.953 lei în creștere față de 2023 | — | 45.210 lei | −200.382 lei | — |
| 2023 | — | −600 lei în scădere față de 2022 | 245.353 lei | — | 45.210 lei | −199.782 lei | — |
| 2022 | — | −561 lei în creștere față de 2021 | 245.353 lei în creștere față de 2021 | — | 45.810 lei | −199.182 lei | — |
| 2021 | — | −800 lei în creștere față de 2020 | 245.152 lei în creștere față de 2020 | — | 46.170 lei | −198.621 lei | — |
| 2020 | — | −5.500 lei în scădere față de 2018 | 244.352 lei în creștere față de 2018 | — | 46.170 lei | −197.821 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 243.213 lei în scădere față de 2017 | — | 50.531 lei | −192.321 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 243.223 lei | 180 lei | 50.361 lei | −192.321 lei | — |
| 2016 | 25.090 lei | −2.967 lei | 243.223 lei | 180 lei | 50.361 lei | −192.321 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
