UNU GRUP MEDIA & EVENTS PRODUCTION S.R.L.

UNU GRUP MEDIA & EVENTS PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40246218, Nr. Reg. Com. J17/1801/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. IONEL FERNIC, NR.13, BL.C9, SC.3, ET.1, AP.33. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
UNU GRUP MEDIA & EVENTS PRODUCTION S.R.L.
CUI
40246218
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/1801/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2018
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. IONEL FERNIC, NR.13, BL.C9, SC.3, ET.1, AP.33
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, UNU GRUP MEDIA & EVENTS PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.000 lei, un profit net de 4.985 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 33.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 81.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 84.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 88.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 100.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 110.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 120.000 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 25.787 lei2020 · Profit net: 47.723 lei2021 · Profit net: 28.231 lei2022 · Profit net: 28.837 lei2023 · Profit net: 12.906 lei2024 · Profit net: −17.838 lei2025 · Profit net: 4.985 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 33.500 lei20192020: 81.000 lei20202021: 84.500 lei20212022: 88.500 lei20222023: 100.000 lei20232024: 110.000 lei20242025: 120.000 lei120 mii2025
Profit net lei
2018: 0 lei'182019: 25.787 lei'192020: 47.723 lei48 mii'202021: 28.231 lei'212022: 28.837 lei'222023: 12.906 lei'232024: −17.838 lei−18 mii'242025: 4.985 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru UNU GRUP MEDIA & EVENTS PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 120.000 lei în creștere față de 2024 4.985 lei în creștere față de 2024 9.001 lei în creștere față de 2024 — 17.843 lei 8.842 lei —
2024 110.000 lei în creștere față de 2023 −17.838 lei în scădere față de 2023 3.934 lei în scădere față de 2023 1.551 lei 6.239 lei 3.856 lei —
2023 100.000 lei în creștere față de 2022 12.906 lei în scădere față de 2022 16.897 lei în scădere față de 2022 22.694 lei 15.897 lei 21.694 lei —
2022 88.500 lei în creștere față de 2021 28.837 lei în creștere față de 2021 34.223 lei în scădere față de 2021 55.775 lei 52.753 lei 74.305 lei —
2021 84.500 lei în creștere față de 2020 28.231 lei în scădere față de 2020 54.681 lei în scădere față de 2020 77.996 lei 51.626 lei 74.941 lei —
2020 81.000 lei în creștere față de 2019 47.723 lei în creștere față de 2019 74.334 lei în creștere față de 2019 102.664 lei 44.706 lei 73.710 lei —
2019 33.500 lei 25.787 lei în creștere față de 2018 6.891 lei în creștere față de 2018 — 32.878 lei 25.987 lei —
2018 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare