URAMSIC CONSTRUCT S.R.L.

URAMSIC CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 45390906, Nr. Reg. Com. J29/3077/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 22 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT ŞOIMARI COM. ŞOIMARI, STR. PRINCIPALĂ, NR.345A, SPA?IU ÎN SUPRAFA?Ă DE 28MP ÎN INCINTA CĂMINULUI CULTURAL, cod poștal 107560. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
URAMSIC CONSTRUCT S.R.L.
CUI
45390906
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/3077/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 decembrie 2021
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT ŞOIMARI COM. ŞOIMARI, STR. PRINCIPALĂ, NR.345A, SPA?IU ÎN SUPRAFA?Ă DE 28MP ÎN INCINTA CĂMINULUI CULTURAL
Cod poștal
107560
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, URAMSIC CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 180.774 lei, o pierdere netă de 2.966 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 167.913 lei2023 · Cifra de afaceri: 122.880 lei2024 · Cifra de afaceri: 148.059 lei2025 · Cifra de afaceri: 180.774 lei2022 · Profit net: 15.430 lei2023 · Profit net: 3.200 lei2024 · Profit net: 2.341 lei2025 · Profit net: −2.966 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 167.913 lei20222023: 122.880 lei20232024: 148.059 lei20242025: 180.774 lei181 mii2025
Profit net lei
2022: 15.430 lei15 mii20222023: 3.200 lei20232024: 2.341 lei20242025: −2.966 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru URAMSIC CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 180.774 lei în creștere față de 2024 −2.966 lei în scădere față de 2024 0 lei 4.258 lei 11.067 lei 15.325 lei —
2024 148.059 lei în creștere față de 2023 2.341 lei în scădere față de 2023 0 lei în scădere față de 2023 4.258 lei 13.833 lei 18.091 lei 2
2023 122.880 lei în scădere față de 2022 3.200 lei în scădere față de 2022 11.439 lei în scădere față de 2022 8.514 lei 21.555 lei 18.630 lei —
2022 167.913 lei 15.430 lei 12.267 lei 9.942 lei 17.755 lei 15.430 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare